Junction box T250, closed, transparent elevated cover
Type T 250 OE HD TR
|Item no. 2007776
|EAN 4012195986003



Item no. / Type
2007776 / T 250 OE HD TR
Clear internal dimensions
225x173x102 mm
Koruma sınıfı
IP66
Colour
Light grey; RAL 7035
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Termoplastik kablo dağıtım kutuları polipropilen veya polietilen malzemeden imal edilmiştir. Bu iki plastik de çok yumuşaktır ve böylece sadece belirli koşullarda kullanılabilmektedir. Kablolar, bir delme zımbası ile doğrudan duvardan geçirilerek monte edilebilir veya kablolar için geçiş deliği oluşturmak için duvarın öngörülen bir yerinde bıçak ile bir delik açılır.
Clear internal dimensions: 225x173x102 mm
Clear internal dimensions: 225x173x102 mm
Technical data
Dimensions
| Length | 240 mm |
|---|---|
| Width | 190 mm |
| Height | 112 mm |
| Clear internal dimensions | 225x173x102 mm |
Technical data
| Giriş şekli | None |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Cam elyafı takviyeli | evet |
| Arkadan giriş | evet |
| Şeffaf kapak | evet |
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Anma gerilimi | 500 V |
| Expandable | evet |
| Kapaklı | evet |
| Sealable | evet |
| Type of entry | Cable |
| For Ex zone | Yok |
| Measured insulation voltage Vi | 500 V |
| Maintain electrical functions | Yok |
| Explosion-tested version | hayır |
| Type of housing penetration | Yok |
| Ekranlamalı | hayır |
| Weatherproof | hayır |
| Protection rating IK code | IK05 |
| For Ex zone gas | Yok |
| For Ex zone dust | Yok |
| Shape | Rectangular |
| Equipment | Taşıma rayı |
| Cover | Transparent |
| Cover fastening | Screwed |
| Mounting type | Wall/ceiling mounting |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -5 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 60 °C |
| Aleve dayanıklı | acc. to VDE 0471/DIN 695 Part 2-1, test temperature 650°C |
| Boyut | 240x190x115 |
| Material | Polypropylene / polycarbonate |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 2,3761 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (6)
Declarations (4)
Certificates (2)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Clear internal dimensions
Koruma sınıfı
Colour
Item no.
T 250 OE HD TR
225x173x102
IP66
Light grey; RAL 7035
2007776
T 250 OE HD TR
Item no.
2007776
Clear internal dimensions
225x173x102
Koruma sınıfı
IP66
Colour
Light grey; RAL 7035


