Lightning ISO clip, screw-on
Type 3019 M6 LGR
|Item no. 2158124
|EAN 4012195207139




Item no. / Type
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
Vida dişi M6 ile.
Technical data
Dimensions
| Dimension A | 34 mm |
|---|---|
| Dimension B | 24 mm |
| Dimension H | 32,5 mm |
| Dimension b | 14 mm |
| Ölçü Ho (mm) | 9,5 |
| Ölçü Hu (mm) | 13,5 |
| Dimension l | 22 mm |
| Dimension x | 6 mm |
| Dimension D | 12 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | evet |
|---|---|
| UV-resistant | hayır |
| Plastic-covered | hayır |
| Suitable in fire protection area | hayır |
| Number of cables/pipes | 1 |
| Vida | M4 x 22 |
| Version for | kapalı |
| Fastening type | Threaded connection |
| Clamping range D, min. | 6 mm |
| Clamping range D, max. | 12 mm |
| Boyut | 6-12mm |
| Material | Polystyrene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0507 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (3)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Fastening type
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
Item no.
3019 M6 LGR
Threaded connection
6
12
2158124
3020 LGR
Threaded connection
10
17
2158175
3021 LGR
Threaded connection
17
24
2158248
3022 LGR
Threaded connection
24
34
2158345
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
3019 M6 LGR
Item no.
2158124
Fastening type
Threaded connection
Clamping range D, min.
6
Clamping range D, max.
12
3020 LGR
Item no.
2158175
Fastening type
Threaded connection
Clamping range D, min.
10
Clamping range D, max.
17
3021 LGR
Item no.
2158248
Fastening type
Threaded connection
Clamping range D, min.
17
Clamping range D, max.
24
3022 LGR
Item no.
2158345
Fastening type
Threaded connection
Clamping range D, min.
24
Clamping range D, max.
34

