Pressure ISO clip 3050, single, light grey
Type 3050 LGR
|Item no. 2101017
|EAN 4012195195252




Item no. / Type
2101017 / 3050 LGR
Clamping range D, min.
6 mm
Clamping range D, max.
16 mm
Colour
Light grey; RAL 7035
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Kendinden yapışkanlı ayaklı, uzun delikli ve M6 vida dişi üzerine vidalanabilir.
Polistrol kelepçelerinin tuğla duvara veya betona yapıştırılmasında 509 tipi Impu-Fix düşey iletken kanalı hızlı yapıştırıcı kullanılmalıdır.
Polistrol kelepçelerinin tuğla duvara veya betona yapıştırılmasında 509 tipi Impu-Fix düşey iletken kanalı hızlı yapıştırıcı kullanılmalıdır.
Technical data
Technical data
| Darbeye dayanıklı | evet |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Expandable | hayır |
| Number of cables/pipes | 1 |
| Fastening type | Vida deliği |
| Clamping range D, min. | 6 mm |
| Clamping range D, max. | 16 mm |
| Boyut | 6-16mm |
| Material | Polystyrene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Dimensions
| Dimension d | 25 mm |
|---|---|
| Dimension b | 18 mm |
| Ölçü a1 (mm) | 13 mm |
| Dimension b1 | 4 mm |
| Dimension a | 28 mm |
| Dimension c | 22,5 mm |
| Dimension e | 34 mm |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0171 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (3)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
Colour
Item no.
3050 LGR
6
16
Light grey; RAL 7035
2101017
3050 LGR
Item no.
2101017
Clamping range D, min.
6
Clamping range D, max.
16
Colour
Light grey; RAL 7035

