Pressure ISO clip 3051, single, light grey
Type 3051 LGR
|Item no. 2101033
|EAN 4012195195313



Item no. / Type
2101033 / 3051 LGR
Clamping range D, min.
14 mm
Clamping range D, max.
24 mm
Colour
Light grey; RAL 7035
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
Kendinden yapışkanlı ayaklı, uzun delikli ve M6 vida dişi üzerine vidalanabilir.
Polistrol kelepçelerinin tuğla duvara veya betona yapıştırılmasında 509 tipi Impu-Fix düşey iletken kanalı hızlı yapıştırıcı kullanılmalıdır.
Polistrol kelepçelerinin tuğla duvara veya betona yapıştırılmasında 509 tipi Impu-Fix düşey iletken kanalı hızlı yapıştırıcı kullanılmalıdır.
Technical data
Technical data
| Darbeye dayanıklı | evet |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Expandable | hayır |
| Number of cables/pipes | 1 |
| Fastening type | Vida deliği |
| Clamping range D, min. | 14 mm |
| Clamping range D, max. | 24 mm |
| Boyut | 14-24mm |
| Material | Polystyrene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Dimensions
| Dimension d | 33 mm |
|---|---|
| Dimension b | 20 mm |
| Ölçü a1 (mm) | 21 mm |
| Dimension b1 | 4,2 mm |
| Dimension a | 34 mm |
| Dimension c | 32 mm |
| Dimension e | 43 mm |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0278 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
Colour
Item no.
3051 LGR
14
24
Light grey; RAL 7035
2101033
3051 LGR
Item no.
2101033
Clamping range D, min.
14
Clamping range D, max.
24
Colour
Light grey; RAL 7035
