Pressure ISO clip 3052, single, light grey
Type 3052 LGR
|Item no. 2101068
|EAN 4012195195375




Item no. / Type
2101068 / 3052 LGR
Clamping range D, min.
24 mm
Clamping range D, max.
34 mm
Colour
Light grey; RAL 7035
Smallest selling unit: 25 piece
25piece
piece
Description
Kendinden yapışkanlı ayaklı, uzun delikli ve M6 vida dişi üzerine vidalanabilir.
Polistrol kelepçelerinin tuğla duvara veya betona yapıştırılmasında 509 tipi Impu-Fix düşey iletken kanalı hızlı yapıştırıcı kullanılmalıdır.
Polistrol kelepçelerinin tuğla duvara veya betona yapıştırılmasında 509 tipi Impu-Fix düşey iletken kanalı hızlı yapıştırıcı kullanılmalıdır.
Technical data
Technical data
| Darbeye dayanıklı | evet |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Expandable | hayır |
| Number of cables/pipes | 1 |
| Fastening type | Vida deliği |
| Clamping range D, min. | 24 mm |
| Clamping range D, max. | 34 mm |
| Boyut | 24-34mm |
| Material | Polystyrene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Dimensions
| Dimension d | 43 mm |
|---|---|
| Dimension b | 24 mm |
| Ölçü a1 (mm) | 16 mm |
| Dimension b1 | 4,2 mm |
| Dimension a | 45 mm |
| Dimension c | 43 mm |
| Dimension e | 57 mm |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0524 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (3)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
Colour
Item no.
3052 LGR
24
34
Light grey; RAL 7035
2101068
3052 LGR
Item no.
2101068
Clamping range D, min.
24
Clamping range D, max.
34
Colour
Light grey; RAL 7035

