Quick clip, black
Type 2955 M16 SW
|Item no. 2149559
|EAN 4012195616276



Item no. / Type
Anma boyutu/ Metin
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
OBO Quick Kelepçe Tip 2955/...: Tüm metrik koruyucu çelik borular ile hafif hizmet ve ağır hizmet tipi metrik izolasyon boruları için. OBO Quick Borularının takılmasına uygundur. Yardımcı boru merkezleme gereçleri, borunun mükemmel bir şekilde yerine oturtulmasını ve kelepçenin otomatik olarak doğru yöne dönmesini sağlar. Üniversal tespitleme imkanı, OBO Multi-Quick ve StarQuick kelepçe ile birlikte kullanılabilir.
Ağaç vidası veya çakmalı dübel ile montaj sırasında yandan ayarlamak için uzun delik.
M16-M32 boyutundaki, M6 vida dişi üzerine vidalanabilir.
Ağaç vidası veya çakmalı dübel ile montaj sırasında yandan ayarlamak için uzun delik.
M16-M32 boyutundaki, M6 vida dişi üzerine vidalanabilir.
Technical data
Dimensions
| Dimension A | 25,3 mm |
|---|---|
| Dimension B | 16 mm |
| Dimension H | 25 mm |
| Dimension C | 11,5 mm |
| Dimension F | 4,2 mm |
| Dimension h | 10 mm |
| Dimension E | 7 mm |
| Dimension D | 15,5 mm |
Technical data
| Anma boyutu/ Metin | M16 |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Referans değerler | 65 N |
| UV-resistant | hayır |
| Expandable | evet |
| Closed | hayır |
| Number of cables/pipes | 1 |
| With inlay | hayır |
| Fastening type | Vida deliği |
| Boyut | M16 |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Jet black; RAL 9005 |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0124 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (5)
Declarations (4)
Certificates (2)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Anma boyutu/ Metin
Item no.
2955 M16 SW
M16
2149559
2955 M20 SW
M20
2149563
2955 M25 SW
M25
2149567
2955 M32 SW
M32
2149571
2955 M40 SW
M40
2149575
2955 M50 SW
M50
2149579
2955 M63 SW
M63
2149583
Anma boyutu/ Metin
2955 M16 SW
Item no.
2149559
Anma boyutu/ Metin
M16
2955 M20 SW
Item no.
2149563
Anma boyutu/ Metin
M20
2955 M25 SW
Item no.
2149567
Anma boyutu/ Metin
M25
2955 M32 SW
Item no.
2149571
Anma boyutu/ Metin
M32
2955 M40 SW
Item no.
2149575
Anma boyutu/ Metin
M40
2955 M50 SW
Item no.
2149579
Anma boyutu/ Metin
M50
2955 M63 SW
Item no.
2149583
Anma boyutu/ Metin
M63
