Quick-Pipe®, pure white
Type 2953 M16 RW
|Item no. 2153960
|EAN 4012195538578



Item no. / Type
Length
Boyut
Smallest selling unit: 50 m
50m
m
Description
En küçük teslimat miktarı sevkiyat kartonu!
Quick Boru, kablo kanalı ve tesisat borularının avantajlarını tek bir akıllı sistemde birleştirmektedir. Farklı türden kabloların veya boruların, duvara ve tavana temiz ve güvenilir bir şekilde sıva üstüne döşenmesini sağlamaktadır. Quick Boru, dört farklı metrik boyutta temin edilebilir: M16, M20, M25 ve M32. Teslim uzunluğu 2 m'dir. Sistem, VDE tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır ve IP 44 koruma sınıfına dahildir. Profil parçalar, sistemi oluşturan bileşenlerdir.
Quick Boru, kablo kanalı ve tesisat borularının avantajlarını tek bir akıllı sistemde birleştirmektedir. Farklı türden kabloların veya boruların, duvara ve tavana temiz ve güvenilir bir şekilde sıva üstüne döşenmesini sağlamaktadır. Quick Boru, dört farklı metrik boyutta temin edilebilir: M16, M20, M25 ve M32. Teslim uzunluğu 2 m'dir. Sistem, VDE tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır ve IP 44 koruma sınıfına dahildir. Profil parçalar, sistemi oluşturan bileşenlerdir.
Technical data
Dimensions
| Length | 2000 mm |
|---|---|
| Dimension t | 1,2 mm |
| Dimension C | 8.2 mm |
| Dimension D | 15,6 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | hayır |
|---|---|
| Boyut | M16 |
| Aleve karşı dayanıklı tipi | hayır |
| Classification code | 0 |
| Sıva altı | hayır |
| Sıva üstü | evet |
| Beton tesisatı | hayır |
| Machines and system installation | evet |
| Döşeme altı tesisat (Zemin) | hayır |
| Açık alanlarda kurulum | hayır |
| Ahşap üzerine kurulum | evet |
| Toprak içinde kurulum | hayır |
| With sleeve | hayır |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -25 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 60 °C |
| Boyut | M16 |
| Material | Polyvinylchloride |
| Colour | Pure white; RAL 9010 |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,1786 kg CO2e / 1 Metre |
|---|
Accessories
Mounting accessories
System accessories
Article
Type
Item no.
Amount
2955 F M16 RW
2149351
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece

Item no. 2149351
Quick clip, flame-resistant, pure whiteType
2955 F M16 RW
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (4)
Certificates (1)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Boyut
Item no.
2953 M16 RW
2000
M16
2153960
2953 M20 RW
2000
M20
2153963
2953 M25 RW
2000
M25
2153966
2953 M32 RW
2000
M32
2153969
Boyut
2953 M16 RW
Item no.
2153960
Length
2000
Boyut
M16
2953 M20 RW
Item no.
2153963
Length
2000
Boyut
M20
2953 M25 RW
Item no.
2153966
Length
2000
Boyut
M25
2953 M32 RW
Item no.
2153969
Length
2000
Boyut
M32



