Quick pipe T piece, light grey
Type 2953 T M20 LGR
|Item no. 2153874
|EAN 4012195469575



Item no. / Type
Dimension L
Boyut
This item is a discontinued product!
You can find the successor product here.
Smallest selling unit: 5 piece
5piece
piece
Description
T elemanları VDE 0604'e göre test edilmiş ve onaylanmıştır (Sistemi oluşturan parçalar: Quick Pipe + Profil parçalar + 2955 F/...).
Technical data
Dimensions
| Dimension L | 67,5 mm |
|---|---|
| Dimension B | 25,5 mm |
| Dimension R | 22 mm |
| Dimension B2 | 109,5 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | hayır |
|---|---|
| Boyut | M20 |
| Yüzey parlatılmış | hayır |
| With sleeve | hayır |
| Brushed surface | hayır |
| Version for | Geçmeli |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | 0 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 60 °C |
| Boyut | M20 |
| Material | Polyvinylchloride |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0981 kg CO₂e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (2)
Certificates (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Dimension L
Boyut
Item no.
2953 T M20 LGR
67,5
M20
2153874
2953 T M25 LGR
77,2
M25
2153876
Dimension L
Boyut
2953 T M20 LGR
Item no.
2153874
Dimension L
67,5
Boyut
M20
2953 T M25 LGR
Item no.
2153876
Dimension L
77,2
Boyut
M25

