Quick pipe T piece, light grey
Type 3000 TMS M20 LGR
|Item no. 2153841
|EAN 4012196868414



Item no. / Type
Dimension L
Boyut
Smallest selling unit: 5 piece
5piece
piece
Description
Plastik boru sistemi, içinde kabloların tek bir kanal olarak döşenebildiği boru kanalı olarak OBO Quick-Pipe boruyu içermektedir. OBO Quick-Pipe boru, döndürülerek veya bastırılarak OBO Quick kelepçeye yerleştirilmekte ve kabloyu veya hatları kapalı bir boru gibi çevrelemektedir. Ürün yelpazesinin aksesuar parçaları arasında 90° dirsekler, T elemanları ve bağlantı mufları gibi profil parçalar mevcuttur.
Technical data
Dimensions
| Dimension L | 69 mm |
|---|---|
| Dimension d | 20 mm |
| Dimension B | 26 mm |
| Dimension R | 22 mm |
| Dimension L1 | 20 mm |
| Dimension B2 | 110 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | evet |
|---|---|
| Boyut | M20 |
| Yüzey parlatılmış | hayır |
| With sleeve | hayır |
| Brushed surface | hayır |
| Version for | Geçmeli |
| Shape | T piece |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | 0 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 60 °C |
| Boyut | M20 |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0899 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (4)
Certificates (1)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Dimension L
Boyut
Item no.
3000 TMS M16 LGR
58
M16
2153839
3000 TMS M20 LGR
69
M20
2153841
3000 TMS M25 LGR
77
M25
2153843
3000 TMS M32 LGR
87
M32
2153845
Dimension L
Boyut
3000 TMS M16 LGR
Item no.
2153839
Dimension L
58
Boyut
M16
3000 TMS M20 LGR
Item no.
2153841
Dimension L
69
Boyut
M20
3000 TMS M25 LGR
Item no.
2153843
Dimension L
77
Boyut
M25
3000 TMS M32 LGR
Item no.
2153845
Dimension L
87
Boyut
M32

