Screw-in nipple, metric thread, with opening
Type 90 M12 OF
|Item no. 2032007
|EAN 4012195477556



Item no. / Type
Boyut
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Delikli.
IEC 423'e uygun metrik vida dişine vidalamak için dişli sızdırmazlık tapası.
Diş ucunda kendiliğinden sızdırmazlığı sağlayan bir koniye sahip olması nedeniyle bağlantı dişi contası gerekli değildir.
.
Açık kablo girişi ile
IEC 423'e uygun metrik vida dişine vidalamak için dişli sızdırmazlık tapası.
Diş ucunda kendiliğinden sızdırmazlığı sağlayan bir koniye sahip olması nedeniyle bağlantı dişi contası gerekli değildir.
.
Açık kablo girişi ile
Technical data
Technical data
| Halojen İçermez | evet |
|---|---|
| Koruma sınıfı | IP54 |
| Boyut | M12 |
| WAF | 13 |
| Vida dişi uzunluğu | 8 mm |
| Boyut | M12 |
| Material | Polyethylene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Dimensions
| Dimension L1 | 8 mm |
|---|---|
| Dimension L2 | 6 mm |
| Dimension E | 17 mm |
| Dimension D | 3,5 mm |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0028 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (2)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Boyut
Item no.
90 M12 OF
M12
2032007
90 M16 OF
M16
2032011
90 M20 OF
M20
2032015
90 M25 OF
M25
2032019
90 M32 OF
M32
2032023
90 M40 OF
M40
2032031
Boyut
90 M12 OF
Item no.
2032007
Boyut
M12
90 M16 OF
Item no.
2032011
Boyut
M16
90 M20 OF
Item no.
2032015
Boyut
M20
90 M25 OF
Item no.
2032019
Boyut
M25
90 M32 OF
Item no.
2032023
Boyut
M32
90 M40 OF
Item no.
2032031
Boyut
M40
