Set of Quick clips and Quick pipe pipes
Type 2954 M16 LGR
|Item no. 2154501
|EAN 4012195482895





Item no. / Type
Boyut
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
OBO Quick ürün grubu içerdiği Quick kelepçeler, starQuick kelepçeler ve Multi-Quick kelepçeler ile, hem OBO Quick boruların hem de kabloların ve hatların tespit edilebileceği, çeşitli iş alanlarına yönelik uygun üç farklı yapıda kelepçe sunmaktadır. Quick ürün grubu ile, elektrik tesisatları kısa zamanda ve sağlam bir şekilde tespit edilmektedir.
Technical data
Technical data
| Halojen İçermez | hayır |
|---|---|
| Boyut | M16 |
| Aleve karşı dayanıklı tipi | hayır |
| Classification code | 0 |
| Sıva altı | hayır |
| Sıva üstü | evet |
| Beton tesisatı | evet |
| Machines and system installation | evet |
| Döşeme altı tesisat (Zemin) | hayır |
| Açık alanlarda kurulum | hayır |
| Ahşap üzerine kurulum | evet |
| Toprak içinde kurulum | hayır |
| With sleeve | hayır |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -25 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 60 °C |
| Boyut | M16 |
| Material | Polyvinylchloride |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Dimensions
| Dimension t | 1,2 mm |
|---|---|
| Dimension C | 8,2 mm |
| Dimension D | 15,6 mm |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 9,7388 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (2)
Certificates (1)
Product images (4)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Boyut
Item no.
2954 M16 LGR
M16
2154501
2954 M20 LGR
M20
2154528
2954 M25 LGR
M25
2154536
2954 M32 LGR
M32
2154544
Boyut
2954 M16 LGR
Item no.
2154501
Boyut
M16
2954 M20 LGR
Item no.
2154528
Boyut
M20
2954 M25 LGR
Item no.
2154536
Boyut
M25
2954 M32 LGR
Item no.
2154544
Boyut
M32





