Sheet steel flat angle cover, 50 mm system opening
Type GS-OT50FRW
|Item no. 6279990
|EAN 4012195681090



Item no. / Type
6279990 / GS-OT50FRW
Width
45 mm
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Sheet steel flat angle cover for 50 mm system opening.
Technical data
Dimensions
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 12 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | yes |
|---|---|
| Koruyucu folyo | yes |
| Koruma sınıfı | IP30 |
| Üst parçaların montaj şekli | Internal |
| Protection rating IK code | IK10 |
| Version for | Smooth |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -25 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 60 °C |
| Boyut | 12x45x400 |
| Material | Steel |
| Colour | Pure white; RAL 9010 |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 1,3291 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (2)
Certificates (2)
Instructions and Aid (2)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Width
Item no.
GS-OT50FRW
45
6279990
GS-OT50FRW
Item no.
6279990
Width
45


