Single push-fit clip
Type 1974 16-23
|Item no. 2197804
|EAN 4012195742999



Item no. / Type
Delik derinliği
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Geçmeli kelepçeler, kabloların duvara ve tavana, esnek boruların da betona veya zemine tespit edilmesinde kullanılır. Geçmeli kelepçeler, betonda ve gazbetonda kullanılan çivili klipsler yerine kullanılmaktadır. Geçmeli kelepçelerin avantajı, sadece deliğe sokulmalarının yeterli olmasıdır. Bu durumda dübel ve vida kullanımına gerek kalmamaktadır.
Technical data
Technical data
| Halojen İçermez | evet |
|---|---|
| Betondaki B25 kırılma yükü | 50 N |
| Number of cables/pipes | 1 |
| Version for | Tekli |
| Fastening type | Geçmeli tespitleme |
| Delik çapı min. | 6 mm |
| Delik derinliği | 40 mm |
| Clamping range D, min. | 16 mm |
| Clamping range D, max. | 23 mm |
| Boyut | 16-23mm |
| Material | Polyamide |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0134 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Delik derinliği
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
Item no.
1974 16-23
40
16
23
2197804
1974 22-30
40
22
30
2197812
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
1974 16-23
Item no.
2197804
Delik derinliği
40
Clamping range D, min.
16
Clamping range D, max.
23
1974 22-30
Item no.
2197812
Delik derinliği
40
Clamping range D, min.
22
Clamping range D, max.
30

