Sprung cover, 70 mm
Type UV 70 FD
|Item no. 2003227
|EAN 4012195024255



Item no. / Type
2003227 / UV 70 FD
Smallest selling unit: 25 piece
25piece
piece
Description
Merkezine elastik gergi yayı tutturulmuş yaylı kapak, 70 mm çapındaki kutular için, kapak kenarı kaplama üstünde, yüzeyi perdahlı.
Technical data
Dimensions
| Height | 1 mm |
|---|
Technical data
| Diameter | 70 mm |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Sealable | hayır |
| With bolts | hayır |
| Fastening type | Yaylı kapak |
| Shape | yuvarlak |
| Aleve dayanıklı | Acc. to VDE 0471/DIN 695 Part 2-1, test temperature 750°C |
| Boyut | Ø84mm |
| Material | Polystyrene |
| Colour | White |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0297 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (2)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Item no.
UV 70 FD
2003227
UV 70 FD
Item no.
2003227

