Stainless steel pipe bend, V4A
Type SB16W A4
|Item no. 2046760
|EAN 4012195924050



Item no. / Type
For nominal pipe diameter
Smallest selling unit: 5 piece
5piece
piece
Description
Metal boru sistemine, elektro galvaniz kaplama ve sıcak daldırma galvaniz kaplama borular ile birlikte, artık siyah toz boya kaplama yüzeylere sahip sistemler ve paslanmaz çelik (V2A) sistemler de dahildir. Boru sistemleri ve aksesuarları, bağlantı dişli veya bağlantı dişsiz olarak temin edilebilir. 90°'lik boru dirsekleri ve boru birleştirme mufları gibi profil parçalar da ürün yelpazesine dahildir. Metal borular, örneğin sanayi alanında veya açık alanlarda mekanik yüklemenin daha çok olduğu özel uygulama durumları için uygundur.
Technical data
Dimensions
| Dimension A | 25 mm |
|---|---|
| Dimension d | 16,2 mm |
| Dimension B | 103 mm |
| Dimension t | 1 mm |
| Ölçü M (mm) | M16 |
| Dimension l | 25 mm |
| Dimension R | 50 mm |
| Dimension D | 18,2 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | hayır |
|---|---|
| Angle of the bend | 90 ° |
| Yüzey parlatılmış | hayır |
| With sleeve | evet |
| Esnek | hayır |
| Brushed surface | evet |
| With inspection opening and lid | hayır |
| Two-part | hayır |
| For nominal pipe diameter | 16 mm |
| Version for | Geçmeli |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -45 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 400 °C |
| Boyut | Ø16mm |
| Surface | Bright, treated |
| Material | Stainless steel 1.4571 |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,3979 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (4)
Certificates (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
For nominal pipe diameter
Item no.
SB16W A4
16
2046760
SB20W A4
20
2046761
SB25W A4
25
2046762
SB32W A4
32
2046763
SB40W A4
40
2046764
SB50W A4
50
2046765
SB63W A4
63
2046766
For nominal pipe diameter
SB16W A4
Item no.
2046760
For nominal pipe diameter
16
SB20W A4
Item no.
2046761
For nominal pipe diameter
20
SB25W A4
Item no.
2046762
For nominal pipe diameter
25
SB32W A4
Item no.
2046763
For nominal pipe diameter
32
SB40W A4
Item no.
2046764
For nominal pipe diameter
40
SB50W A4
Item no.
2046765
For nominal pipe diameter
50
SB63W A4
Item no.
2046766
For nominal pipe diameter
63

