Stainless steel sleeve V4A
Type SV16W A4
|Item no. 2046770
|EAN 4012195924210




Item no. / Type
Dimension d
Dimension D
Smallest selling unit: 10 piece
10piece
piece
Description
Metal boru sistemine, elektro galvaniz kaplama ve sıcak daldırma galvaniz kaplama borular ile birlikte, artık siyah toz boya kaplama yüzeylere sahip sistemler ve paslanmaz çelik (V2A) sistemler de dahildir. Boru sistemleri ve aksesuarları, bağlantı dişli veya bağlantı dişsiz olarak temin edilebilir. 90°'lik boru dirsekleri ve boru birleştirme mufları gibi profil parçalar da ürün yelpazesine dahildir. Metal borular, örneğin sanayi alanında veya açık alanlarda mekanik yüklemenin daha çok olduğu özel uygulama durumları için uygundur.
Technical data
Dimensions
| Length | 50 mm |
|---|---|
| Dimension L | 50 mm |
| Dimension d | 16,2 mm |
| Dimension t | 1 mm |
| Ölçü M (mm) | M16 |
| Dimension l | 25 mm |
| Dimension D | 18,2 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | evet |
|---|---|
| Boyut | 16 |
| Yüzey parlatılmış | hayır |
| Brushed surface | evet |
| for pipe diameter | 16 mm |
| With inspection opening and lid | hayır |
| Two-part | hayır |
| Version for | Geçmeli |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -45 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 400 °C |
| Boyut | Ø16mm |
| Surface | Bright, treated |
| Material | Stainless steel 1.4571 |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,1211 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (4)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Dimension d
Dimension D
Item no.
SV16W A4
16,2
18,2
2046770
SV20W A4
20,2
22,2
2046771
SV25W A4
25,2
27,2
2046772
SV32W A4
32,2
34,7
2046773
SV40W A4
40,2
42,7
2046774
SV50W A4
50,2
52,8
2046775
SV63W A4
63,2
65,8
2046776
Dimension d
Dimension D
SV16W A4
Item no.
2046770
Dimension d
16,2
Dimension D
18,2
SV20W A4
Item no.
2046771
Dimension d
20,2
Dimension D
22,2
SV25W A4
Item no.
2046772
Dimension d
25,2
Dimension D
27,2
SV32W A4
Item no.
2046773
Dimension d
32,2
Dimension D
34,7
SV40W A4
Item no.
2046774
Dimension d
40,2
Dimension D
42,7
SV50W A4
Item no.
2046775
Dimension d
50,2
Dimension D
52,8
SV63W A4
Item no.
2046776
Dimension d
63,2
Dimension D
65,8


