Tensioning wire clip, polystyrene
Type 4024 9-16
|Item no. 2305151
|EAN 4012195224297




Item no. / Type
Vida
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Çelik vida, elektro galvaniz kaplama, açık gri.
Technical data
Dimensions
| Dimension A | 41 mm |
|---|---|
| Dimension B | 24 mm |
| Dimension b | 14 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | evet |
|---|---|
| Number of cables/pipes | 1 |
| Vida | M4x13 |
| Version for | izolasyonsuz |
| Boyut | 9-16mm |
| Material | Polystyrene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0153 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (3)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Vida
Material
Item no.
4024 9-16
M4x13
Polystyrene
2305151
4024 16-23
M5x20
Polystyrene
2305232
Vida
4024 9-16
Item no.
2305151
Vida
M4x13
Material
Polystyrene
4024 16-23
Item no.
2305232
Vida
M5x20
Material
Polystyrene

