Universal plug-in terminal, 2-pole
Type 61 225 FL
|Item no. 2054450
|EAN 4012196334629




Item no. / Type
2054450 / 61 225 FL
Anma gerilimi
450 V
Anma kesiti min.
0,2 mm²
Anma kesiti maks.
2,5 mm²
Bağlantı yeri sayısı
2
Colour
Transparent
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Vidalı ve geçmeli klemensler ile elektrik bağlantıları oluşturulabilinir. Avize sıra klemensler ve Dolü dağıtım klemensleri ile kablolar ve hatlar, bir vida aracılığıyla klemens gövdesine tespitlenir. Geçmeli klemenslerde, kablo damarları ile temas ve damarları tutma kuvveti özel yay mekanizması aracılığıyla elde edilir. Geçmeli klemenslerde kablo damarlarının doğru bağlanıp bağlanmadığı, kontak klemenslerin şeffaf kapakları sayesinde kontrol edilebilir.
Technical data UL (USA)
Rated voltage 300 V
Clamping range AWG 24-12
Ambient temp. max. 105 °C
Technical data
Dimensions
| Length | 11,9 mm |
|---|---|
| Width | 21 mm |
| Height | 11,7 mm |
Technical data
| Kutup sayısı | 1 |
|---|---|
| Nominal current | 24 A |
| Anma gerilimi | 450 V |
| Insulation material | Thermoplast |
| Suitable for solid conductors | evet |
| Suitable for flexible conductors | evet |
| Suitable for multi-wire conductors | evet |
| With actuating levers | evet |
| Connectable conductor cross-section, single-wire, min. | 0,2 mm² |
| Connectable conductor cross-section, single-wire, max. | 2,5 mm² |
| Connectable conductor cross-section, multi-wire, min. | 0,2 mm² |
| Connectable conductor cross-section, multi-wire, max. | 2,5 mm² |
| Anma kesiti min. | 0,2 mm² |
| Anma kesiti maks. | 2,5 mm² |
| Kesit | 2 x 0.2 - 2.5 mm² multi-wire cables / single-wire conductors mm² |
| Bağlantı yeri sayısı | 2 |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -5 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 85 °C |
| Aleve dayanıklı | Acc. to VDE 0471/DIN 695 Part 2-1, test temperature 850°C |
| Boyut | 0,2-2,5mm² |
| Material | Polycarbonate |
| Colour | Transparent |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Certificates (1)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Anma gerilimi
Anma kesiti min.
Anma kesiti maks.
Bağlantı yeri sayısı
Colour
Item no.
61 225 FL
450
0,2
2,5
2
Transparent
2054450
61 225 FL
Item no.
2054450
Anma gerilimi
450
Anma kesiti min.
0,2
Anma kesiti maks.
2,5
Bağlantı yeri sayısı
2
Colour
Transparent


