4 mm² series connectors, polypropylene
Type 72 CE WS/EKL 0 S
|Item no. 2056070
|EAN 4012195702610


Item no. / Type
2056070 / 72 CE WS/EKL 0 S
Anma gerilimi
450 V
Anma kesiti min.
4 mm²
Bağlantı yeri sayısı
12
Colour
White
This item is a discontinued product!
Smallest selling unit: 10 piece
10piece
piece
Description
EN 60998 uyarınca test edilmiş ve onaylanmıştır.
Çelik klemensler, çelik vidalar, elektro galvaniz kaplama, 12 kutup. "twist'n'pull" sayesinde tekli klemenslere ayrılabilir sıra klemensler.
Vidalar takılıdır, kaybedilmez.EN 60998 uyarınca müsaade edilen maksimum ortam sıcaklığı: -5 ila +80 °C arası.
Anma kesiti 4 - mm²
Anma gerilimi 450 V,
Anma akımı 32 A
Her tarafta maks. tespitleme: 4 mm² tek iletkenli veya 4 mm² ince iletkenli, kablo yüksüğü olmadan.
Çelik klemensler, çelik vidalar, elektro galvaniz kaplama, 12 kutup. "twist'n'pull" sayesinde tekli klemenslere ayrılabilir sıra klemensler.
Vidalar takılıdır, kaybedilmez.EN 60998 uyarınca müsaade edilen maksimum ortam sıcaklığı: -5 ila +80 °C arası.
Anma kesiti 4 - mm²
Anma gerilimi 450 V,
Anma akımı 32 A
Her tarafta maks. tespitleme: 4 mm² tek iletkenli veya 4 mm² ince iletkenli, kablo yüksüğü olmadan.
Technical data
Dimensions
| Length | 95 mm |
|---|---|
| Width | 16,6 mm |
| Height | 13 mm |
Technical data
| Çevre sıcaklığı | 80 °C |
|---|---|
| Kutup sayısı | 12 |
| Nominal current | 32 A |
| Anma gerilimi | 450 V |
| Explosion-tested version | hayır |
| Closing plate required | hayır |
| Drill hole spacing, centre | 8,1 mm |
| Suitable for solid conductors | evet |
| Suitable for flexible conductors | evet |
| Suitable for multi-wire conductors | evet |
| Transparent | hayır |
| Number of screwless terminals per pole | 2 |
| Version of electrical connection 1 | Screw connection |
| Connection position | yanlamasına |
| Version of electrical connection 2 | Screw connection |
| Connectable conductor cross-section, fine-wire without wire-end ferrule, min. | 1 mm² |
| Connectable conductor cross-section, fine-wire without wire-end ferrule, max. | 4 mm² |
| Connectable conductor cross-section, single-wire, min. | 1 mm² |
| Connectable conductor cross-section, single-wire, max. | 4 mm² |
| Connectable conductor cross-section, multi-wire, min. | 1 mm² |
| Connectable conductor cross-section, multi-wire, max. | 4 mm² |
| Anma kesiti min. | 4 mm² |
| Kesit | Her tarafta maks. tespitleme: 4 mm² tek iletkenli veya 4 mm² ince iletkenli, kablo yüksüğü olmadan mm² |
| Bağlantı yeri sayısı | 12 |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -5 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 80 °C |
| Boyut | 4,0mm² |
| Material | Polypropylene |
| Colour | White |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Product images (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Anma gerilimi
Anma kesiti min.
Bağlantı yeri sayısı
Colour
Item no.
72 CE WS/EKL 0 S
450
4
12
White
2056070
72 CE WS/EKL 0 S
Item no.
2056070
Anma gerilimi
450
Anma kesiti min.
4
Bağlantı yeri sayısı
12
Colour
White
