Adhesive clip 2025, light grey
Type 2025 18 LGR
|Item no. 2228610
|EAN 4012195219552



Item no. / Type
Nail length
Kablo çapı için min.
Kablo çapı için maks.
Çivi çapı için
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Adhesive clip, for clamping to the cable.
Technical data
Technical data
| Darbeye dayanıklı | hayır |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Hardened | evet |
| Double clip | hayır |
| With nail | evet |
| Nail length | 18 mm |
| Kablo çapı için min. | 4 mm |
| Kablo çapı için maks. | 7 mm |
| Çivi çapı için | 2 x 18 |
| Shape | Round (for round conductor) |
| Boyut | 4-7mm, L18 |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
| Pipe locking | no |
Dimensions
| Dimension L | 14,5 mm |
|---|---|
| Dimension B | 7,2 mm |
| Dimension H | 7,1 mm |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0027 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Nail length
Kablo çapı için min.
Kablo çapı için maks.
Çivi çapı için
Colour
Item no.
2025 18 LGR
18
4
7
2 x 18
Light grey; RAL 7035
2228610
2025 25 LGR
25
4
7
2 x 25
Light grey; RAL 7035
2228629
2025 30 LGR
30
4
7
2 x 30
Light grey; RAL 7035
2228637
Nail length
Çivi çapı için
2025 18 LGR
Item no.
2228610
Nail length
18
Kablo çapı için min.
4
Kablo çapı için maks.
7
Çivi çapı için
2 x 18
Colour
Light grey; RAL 7035
2025 25 LGR
Item no.
2228629
Nail length
25
Kablo çapı için min.
4
Kablo çapı için maks.
7
Çivi çapı için
2 x 25
Colour
Light grey; RAL 7035
2025 30 LGR
Item no.
2228637
Nail length
30
Kablo çapı için min.
4
Kablo çapı için maks.
7
Çivi çapı için
2 x 30
Colour
Light grey; RAL 7035
