Adhesive clip 2026, light grey
Type 2026 25 LGR SP
|Item no. 2228432
|EAN 4012195608110




Item no. / Type
Nail length
Kablo çapı için min.
Kablo çapı için maks.
Çivi çapı için
Smallest selling unit: 200 piece
200piece
piece
Description
Adhesive clip, for clamping to the cable.
Technical data
Technical data
| Darbeye dayanıklı | evet |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Hardened | evet |
| Double clip | hayır |
| With nail | evet |
| Nail length | 25 mm |
| Kablo çapı için min. | 7 mm |
| Kablo çapı için maks. | 12 mm |
| Çivi çapı için | 2 x 25 |
| Shape | Round (for round conductor) |
| Boyut | 7-12mm, L25 |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
| Pipe locking | no |
Dimensions
| Dimension L | 19,1 mm |
|---|---|
| Dimension B | 8,3 mm |
| Dimension H | 10,1 mm |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0039 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Nail length
Kablo çapı için min.
Kablo çapı için maks.
Çivi çapı için
Colour
Item no.
2026 25 LGR SP
25
7
12
2 x 25
Light grey; RAL 7035
2228432
2026 35 LGR SP
35
7
12
2 x 35
Light grey; RAL 7035
2228440
2026 45 LGR SP
45
7
12
2 x 45
Light grey; RAL 7035
2228467
2026 18 LGR
18
7
12
2 x 18
Light grey; RAL 7035
2228718
2026 25 LGR
25
7
12
2 x 25
Light grey; RAL 7035
2228726
2026 35 LGR
35
7
12
2 x 35
Light grey; RAL 7035
2228734
2026 45 LGR
45
7
12
2 x 45
Light grey; RAL 7035
2228750
Nail length
Çivi çapı için
2026 25 LGR SP
Item no.
2228432
Nail length
25
Kablo çapı için min.
7
Kablo çapı için maks.
12
Çivi çapı için
2 x 25
Colour
Light grey; RAL 7035
2026 35 LGR SP
Item no.
2228440
Nail length
35
Kablo çapı için min.
7
Kablo çapı için maks.
12
Çivi çapı için
2 x 35
Colour
Light grey; RAL 7035
2026 45 LGR SP
Item no.
2228467
Nail length
45
Kablo çapı için min.
7
Kablo çapı için maks.
12
Çivi çapı için
2 x 45
Colour
Light grey; RAL 7035
2026 18 LGR
Item no.
2228718
Nail length
18
Kablo çapı için min.
7
Kablo çapı için maks.
12
Çivi çapı için
2 x 18
Colour
Light grey; RAL 7035
2026 25 LGR
Item no.
2228726
Nail length
25
Kablo çapı için min.
7
Kablo çapı için maks.
12
Çivi çapı için
2 x 25
Colour
Light grey; RAL 7035
2026 35 LGR
Item no.
2228734
Nail length
35
Kablo çapı için min.
7
Kablo çapı için maks.
12
Çivi çapı için
2 x 35
Colour
Light grey; RAL 7035
2026 45 LGR
Item no.
2228750
Nail length
45
Kablo çapı için min.
7
Kablo çapı için maks.
12
Çivi çapı için
2 x 45
Colour
Light grey; RAL 7035

