Adhesive clip 2027, light grey
Type 2027 25 LGR
|Item no. 2228823
|EAN 4012195219859




Item no. / Type
Nail length
Kablo çapı için min.
Kablo çapı için maks.
Çivi çapı için
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Adhesive clip, for clamping to the cable.
Technical data
Technical data
| Darbeye dayanıklı | evet |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Hardened | evet |
| Double clip | hayır |
| With nail | evet |
| Nail length | 25 mm |
| Kablo çapı için min. | 10 mm |
| Kablo çapı için maks. | 14 mm |
| Çivi çapı için | 2,0 x 25 |
| Shape | Round (for round conductor) |
| Boyut | 10-14mm, L25 |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
| Pipe locking | no |
Dimensions
| Dimension L | 28 mm |
|---|---|
| Dimension B | 10 mm |
| Dimension H | 13,3 mm |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0061 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Nail length
Kablo çapı için min.
Kablo çapı için maks.
Çivi çapı için
Colour
Item no.
2027 25 LGR
25
10
14
2,0 x 25
Light grey; RAL 7035
2228823
2027 30 LGR
10
14
2,0 x 30
Light grey; RAL 7035
2228831
2027 40 LGR
10
14
2,0 x 40
Light grey; RAL 7035
2228858
Çivi çapı için
2027 25 LGR
Item no.
2228823
Nail length
25
Kablo çapı için min.
10
Kablo çapı için maks.
14
Çivi çapı için
2,0 x 25
Colour
Light grey; RAL 7035
2027 30 LGR
Item no.
2228831
Kablo çapı için min.
10
Kablo çapı için maks.
14
Çivi çapı için
2,0 x 30
Colour
Light grey; RAL 7035
2027 40 LGR
Item no.
2228858
Kablo çapı için min.
10
Kablo çapı için maks.
14
Çivi çapı için
2,0 x 40
Colour
Light grey; RAL 7035

