Adhesive clip 4040, without nail
Type 4040 SP
|Item no. 2214881
|EAN 4012195599838




Item no. / Type
Kablo çapı için min.
Kablo çapı için maks.
Smallest selling unit: 200 piece
200piece
piece
Description
Adhesive clip, for clamping to the cable, suitable for steel nails 2 mm.
Technical data
Technical data
| Darbeye dayanıklı | evet |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Hardened | hayır |
| Double clip | hayır |
| With nail | hayır |
| Kablo çapı için min. | 7 mm |
| Kablo çapı için maks. | 12 mm |
| Çivi çapı için | 2 |
| Shape | Round (for round conductor) |
| Boyut | 7-12mm |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
| Pipe locking | no |
Dimensions
| Dimension L | 19,1 mm |
|---|---|
| Dimension B | 8,3 mm |
| Dimension H | 10,1 mm |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0022 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Kablo çapı için min.
Kablo çapı için maks.
Çivi çapı için
Colour
Item no.
4040 SP
7
12
2
Light grey; RAL 7035
2214881
4040
7
12
2
Light grey; RAL 7035
2215314
4040 SP
Item no.
2214881
Kablo çapı için min.
7
Kablo çapı için maks.
12
Çivi çapı için
2
Colour
Light grey; RAL 7035
4040
Item no.
2215314
Kablo çapı için min.
7
Kablo çapı için maks.
12
Çivi çapı için
2
Colour
Light grey; RAL 7035

