Adhesive clip 4043, without nail
Type 4043
|Item no. 2215330
|EAN 4012195213734




Item no. / Type
2215330 / 4043
Kablo çapı için min.
17 mm
Kablo çapı için maks.
21 mm
Çivi çapı için
2
Colour
Light grey; RAL 7035
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Adhesive clip, for clamping to the cable, suitable for steel nails 2 mm.
Technical data
Technical data
| Darbeye dayanıklı | evet |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Hardened | hayır |
| Double clip | hayır |
| With nail | hayır |
| Kablo çapı için min. | 17 mm |
| Kablo çapı için maks. | 21 mm |
| Çivi çapı için | 2 |
| Shape | Round (for round conductor) |
| Boyut | 17-21mm |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
| Pipe locking | no |
Dimensions
| Dimension L | 38 mm |
|---|---|
| Dimension B | 12 mm |
| Dimension H | 21,6 mm |
| Dimension H1 | 38 mm |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0114 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Kablo çapı için min.
Kablo çapı için maks.
Çivi çapı için
Colour
Item no.
4043
17
21
2
Light grey; RAL 7035
2215330
4043
Item no.
2215330
Kablo çapı için min.
17
Kablo çapı için maks.
21
Çivi çapı için
2
Colour
Light grey; RAL 7035

