Adhesive clip 4044, without nail
Type 4044
|Item no. 2215357
|EAN 4012195213857




Item no. / Type
2215357 / 4044
Kablo çapı için min.
21 mm
Kablo çapı için maks.
25 mm
Çivi çapı için
2
Colour
Light grey; RAL 7035
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
Adhesive clip, for clamping to the cable, suitable for steel nails 2 mm.
Technical data
Technical data
| Darbeye dayanıklı | evet |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Hardened | hayır |
| Double clip | hayır |
| With nail | hayır |
| Kablo çapı için min. | 21 mm |
| Kablo çapı için maks. | 25 mm |
| Çivi çapı için | 2 |
| Shape | Round (for round conductor) |
| Boyut | 21-25mm |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
| Pipe locking | no |
Dimensions
| Dimension L | 45 mm |
|---|---|
| Dimension B | 15 mm |
| Dimension H | 26,7 mm |
| Dimension H1 | 45 mm |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0182 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Kablo çapı için min.
Kablo çapı için maks.
Çivi çapı için
Colour
Item no.
4044
21
25
2
Light grey; RAL 7035
2215357
4044
Item no.
2215357
Kablo çapı için min.
21
Kablo çapı için maks.
25
Çivi çapı için
2
Colour
Light grey; RAL 7035

