Adhesive clip, type 4039, without nail, light grey
Type 4039 SP
|Item no. 2214873
|EAN 4012195599777




Item no. / Type
Kablo çapı için min.
Kablo çapı için maks.
Smallest selling unit: 200 piece
200piece
piece
Description
Adhesive clip, for clamping to the cable, suitable for steel nails 2 mm.
Technical data
Technical data
| Darbeye dayanıklı | hayır |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Hardened | hayır |
| Double clip | hayır |
| With nail | hayır |
| Kablo çapı için min. | 4 mm |
| Kablo çapı için maks. | 7 mm |
| Çivi çapı için | 2 |
| Shape | Round (for round conductor) |
| Boyut | 4-7mm |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
| Pipe locking | no |
Dimensions
| Dimension L | 14,5 mm |
|---|---|
| Dimension B | 7,2 mm |
| Dimension H | 7,1 mm |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0013 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Kablo çapı için min.
Kablo çapı için maks.
Çivi çapı için
Colour
Item no.
4039 SP
4
7
2
Light grey; RAL 7035
2214873
4039
4
7
2
Light grey; RAL 7035
2215306
4039 SP
Item no.
2214873
Kablo çapı için min.
4
Kablo çapı için maks.
7
Çivi çapı için
2
Colour
Light grey; RAL 7035
4039
Item no.
2215306
Kablo çapı için min.
4
Kablo çapı için maks.
7
Çivi çapı için
2
Colour
Light grey; RAL 7035

