Adjustable bend element 60 A4
Type LGBE 620 A4
|Item no. 6225480
|EAN 4012196567287



Item no. / Type
Width
Yan parça kalınlığı
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Adjustable bend element with welded rung for use in cable ladder types with a side height of 60 mm.
Technical data
Dimensions
| Width | 200 mm |
|---|---|
| Height | 60 mm |
| Dimension B | 200 mm |
| Dimension R | 200 mm |
Technical data
| Maintain electrical functions | no |
|---|---|
| Yan delik | no |
| Connector version | Integrated connector |
| Wide-span version | no |
| Paslanmaz çelik, mordanlı | no |
| Dönüş elemanı (L tipi bağlantı) | Adjustable |
| Version of the rungs | Profile perforated |
| Hinged | no |
| Side rail version | Flat profile |
| Change of direction | Vertical, rising/falling |
| Yan parça kalınlığı | 1,5 mm |
| Boyut | 60x200 |
| Surface | Bright, treated |
| Material | Stainless steel 1.4401 |
| Colour | stainless steel |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 6,4588 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Accessories
Mounting accessories
Article
Type
Item no.
Amount

Item no. 6406142
Truss-head bolt with flange nut A4Type
FRSB 6x12 A4
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (4)
Declarations (4)
Instructions and Aid (2)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Width
Yan parça kalınlığı
Item no.
LGBE 620 A4
200
1,5
6225480
LGBE 630 A4
300
1,5
6225482
LGBE 640 A4
400
1,5
6225484
LGBE 650 A4
500
1,5
6225486
LGBE 660 A4
600
1,5
6225488
Width
LGBE 620 A4
Item no.
6225480
Width
200
Yan parça kalınlığı
1,5
LGBE 630 A4
Item no.
6225482
Width
300
Yan parça kalınlığı
1,5
LGBE 640 A4
Item no.
6225484
Width
400
Yan parça kalınlığı
1,5
LGBE 650 A4
Item no.
6225486
Width
500
Yan parça kalınlığı
1,5
LGBE 660 A4
Item no.
6225488
Width
600
Yan parça kalınlığı
1,5



