Aluminium sleeve, with thread
Type SVM16W ALU
|Item no. 2046052
|EAN 4012195926252



Item no. / Type
Dimension d
Vida dişi
Dimension D
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
Metal boru sistemine, elektro galvaniz kaplama ve sıcak daldırma galvaniz kaplama borular ile birlikte, artık siyah toz boya kaplama yüzeylere sahip sistemler ve paslanmaz çelik (V2A) sistemler de dahildir. Boru sistemleri ve aksesuarları, bağlantı dişli veya bağlantı dişsiz olarak temin edilebilir. 90°'lik boru dirsekleri ve boru birleştirme mufları gibi profil parçalar da ürün yelpazesine dahildir. Metal borular, örneğin sanayi alanında veya açık alanlarda mekanik yüklemenin daha çok olduğu özel uygulama durumları için uygundur.
Technical data
Dimensions
| Length | 35 mm |
|---|---|
| Dimension L | 35 mm |
| Dimension d | 16 mm |
| Dimension t | 2,25 mm |
| Ölçü M (mm) | M16 |
| Dimension D | 18,5 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | hayır |
|---|---|
| Vida dişi | M16x1,5 |
| Boyut | 16 |
| Yüzey parlatılmış | hayır |
| Brushed surface | hayır |
| for pipe diameter | 16 mm |
| With inspection opening and lid | hayır |
| Two-part | hayır |
| Version for | Vida dişi |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -45 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 250 °C |
| Boyut | M16x1,5 |
| Material | Aluminium |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Certificates (2)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Dimension d
Vida dişi
Dimension D
Item no.
SVM16W ALU
16
M16x1,5
18,5
2046052
SVM20W ALU
20
M20x1,5
22,5
2046053
SVM25W ALU
25
M25x1,5
28
2046054
SVM32W ALU
32
M32x1,5
35
2046055
SVM40W ALU
40
M40x1,5
43,5
2046056
SVM50W ALU
50
M50x1,5
53,5
2046057
SVM63W ALU
63
M63x1,5
66,5
2046058
Dimension d
Vida dişi
Dimension D
SVM16W ALU
Item no.
2046052
Dimension d
16
Vida dişi
M16x1,5
Dimension D
18,5
SVM20W ALU
Item no.
2046053
Dimension d
20
Vida dişi
M20x1,5
Dimension D
22,5
SVM25W ALU
Item no.
2046054
Dimension d
25
Vida dişi
M25x1,5
Dimension D
28
SVM32W ALU
Item no.
2046055
Dimension d
32
Vida dişi
M32x1,5
Dimension D
35
SVM40W ALU
Item no.
2046056
Dimension d
40
Vida dişi
M40x1,5
Dimension D
43,5
SVM50W ALU
Item no.
2046057
Dimension d
50
Vida dişi
M50x1,5
Dimension D
53,5
SVM63W ALU
Item no.
2046058
Dimension d
63
Vida dişi
M63x1,5
Dimension D
66,5


