Barrier strip 135 DD
Type TSG 135 DD
|Item no. 6062338
|EAN 4012195694717



Item no. / Type
6062338 / TSG 135 DD
Length
3000 mm
Height
135 mm
Colour
zinc
Smallest selling unit: 3 m
3m
m
Description
Barrier strip for separation of cables of different voltages or functions.
Technical data
Dimensions
| Length | 3000 mm |
|---|---|
| Height | 135 mm |
| Dimension L | 3000 mm |
| Dimension H | 135 mm |
Technical data
| Maintain electrical functions | no |
|---|---|
| Paslanmaz çelik, mordanlı | no |
| Plate thickness | 0,75 mm |
| Kafes kablo kanalı için uygun | yes |
| Kablo merdiveni için uygun | yes |
| Kablo kanalı için uygun | yes |
| Fastening perforation (ETIM) | no |
| Version for | L profile |
| Fastening type | Screw-on |
| Boyut | 135x2995 |
| Surface | Strip galvanised zinc/aluminium, Double Dip |
| Material | Steel |
| Colour | zinc |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 2,2686 kg CO2e / 1 Meter |
|---|
Accessories
Mounting accessories
Article
Type
Item no.
Amount
KS GR A2
6062282
Smallest selling unit: 30 piece
30piece
piece
KS KL A2
6062284
Smallest selling unit: 30 piece
30piece
piece
KS MKS SKS FS
6062300
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece

Item no. 6062282
Clamping piece for separating retainer fasteningType
KS GR A2
Smallest selling unit: 30 piece
30piece
piece

Item no. 6062284
Clamping piece for separating retainer fastening A2Type
KS KL A2
Smallest selling unit: 30 piece
30piece
piece

Item no. 6062300
Clamping piece for barrier strips fastening in MKS/SKS FSType
KS MKS SKS FS
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (4)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Height
Colour
Item no.
TSG 135 DD
3000
135
Çinko grisi
6062338
TSG 135 DD
Item no.
6062338
Length
3000
Height
135
Colour
Çinko grisi



