Beam clamp SSP 20-40, VA M6
Type SSP 20-40 M6 A2
|Item no. 1486242
|EAN 4012196342174




Item no. / Type
Dimension L
Dimension B
Flanş kalınlığı min.
Flanş kalınlığı maks.
Smallest selling unit: 25 piece
25piece
piece
Description
Taşıyıcı tespitleme elemanları, çelik iskelet yapı tarzında çelik taşıyıcıların altında konstrüksiyon yapılmasını sağlayan yapı elemanlarıdır. Taşyıcı tespitleme elemanları için iki seçenek vardır: Biri flanşa çakılabilir, diğer ise flanşa vidalanabilir özelliğindedir. Çakma seçeneğindeki elemanlar, metali kavrayarak sabitlenmektedir. Buna karşın vidalama seçeneğinde vida, taşıyıcı tespitleme elemanındaki flanşı sıkıştırmaktadır.
Technical data
Dimensions
| Dimension L | 47 mm |
|---|---|
| Dimension B | 48 mm |
| Dimension H | 65 mm |
Technical data
| Thread metric | 8 |
|---|---|
| Vida dişi | M8 |
| Hinged | hayır |
| Hinge, adjustable | hayır |
| Suitable for metric threaded rod | 6 |
| Breaking load F1 | 1,4 kN |
| Breaking load F2 | 1,3 kN |
| Fastening type | sıkıştırma |
| Connection type/component | Vida dişi |
| Flanş kalınlığı min. | 20 mm |
| Flanş kalınlığı maks. | 40 mm |
| Boyut | 20-40mm |
| Surface | Bright, treated |
| Material | Stainless steel |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 1,3072 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (5)
Product images (3)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Dimension L
Dimension B
Flanş kalınlığı min.
Flanş kalınlığı maks.
Item no.
SSP 20-40 M6 A2
47
48
20
40
1486242
SSP 20-40 M6 A4
47
48
20
40
1486244
SSP 20-40 M6 A2
Item no.
1486242
Dimension L
47
Dimension B
48
Flanş kalınlığı min.
20
Flanş kalınlığı maks.
40
SSP 20-40 M6 A4
Item no.
1486244
Dimension L
47
Dimension B
48
Flanş kalınlığı min.
20
Flanş kalınlığı maks.
40


