Box lid
Type UV 80 D
|Item no. 2003240
|EAN 4012195024378




Item no. / Type
Length
Width
Height
Smallest selling unit: 10 piece
10piece
piece
Description
UV...K tipi bağlantı kasaları için uygun kasa kapağı, kapak kenarı sıva üstünde, yüzeyi perdahlı, kapak vidaları gömülebilir.
Technical data
Dimensions
| Length | 97 mm |
|---|---|
| Width | 97 mm |
| Height | 1,5 mm |
| Dimension A | 102 mm |
| Dimension B | 97 mm |
| Dimension s | 1,5 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | evet |
|---|---|
| Sealable | evet |
| With bolts | hayır |
| Fastening type | Vidalı kapak |
| Shape | Square |
| Aleve dayanıklı | acc. to VDE 0471/DIN 695 Part 2-1, test temperature 650°C |
| Boyut | 97x97x1,5 |
| Material | Polystyrene |
| Colour | White |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,053 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (2)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Width
Height
Colour
Item no.
UV 80 D
97
97
1,5
White
2003240
UV 100 D
114
114
1,5
White
2003244
UV 150 D
170
170
1,75
White
2003248
UV 200 D
210
210
2
White
2003252
UV 250 D
260
260
2,5
White
2003256
Length
Width
Height
UV 80 D
Item no.
2003240
Length
97
Width
97
Height
1,5
Colour
White
UV 100 D
Item no.
2003244
Length
114
Width
114
Height
1,5
Colour
White
UV 150 D
Item no.
2003248
Length
170
Width
170
Height
1,75
Colour
White
UV 200 D
Item no.
2003252
Length
210
Width
210
Height
2
Colour
White
UV 250 D
Item no.
2003256
Length
260
Width
260
Height
2,5
Colour
White


