Brass spreading anchor
Type 865 M6x24
|Item no. 3483061
|EAN 4012195311171



Item no. / Type
Length
Diameter
Delik çapı min.
Delik derinliği
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Kullanım alanları: Deliksiz tuğla, beton, odun.
Yüksek sıcaklığa maruz kalan yerlerde kullanım için çok uygun.
Yüksek sıcaklığa maruz kalan yerlerde kullanım için çok uygun.
Technical data
Dimensions
| Length | 24 mm |
|---|---|
| Dimension L | 24 mm |
| Dimension D | 7,5 mm |
Technical data
| Diameter | 7,5 mm |
|---|---|
| Vida dişi | M6 |
| Referans değerler | 6000 N |
| With bolts | hayır |
| Suitable for hexagonal wood screw | hayır |
| Suitable for fastening with cable ties | hayır |
| Version for | Spreading anchor |
| Delik çapı min. | 8 mm |
| Delik derinliği | 32 mm |
| Boyut | M6 |
| Material | Brass |
| Suitable for material | Concrete, Full brick, Wood |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (1)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Diameter
Delik çapı min.
Delik derinliği
Item no.
865 M6x24
24
7,5
8
32
3483061
865 M8x30
30
10
11
41
3483088
865 M10x34
34
12
12
53
3483096
Length
Diameter
Delik çapı min.
Delik derinliği
865 M6x24
Item no.
3483061
Length
24
Diameter
7,5
Delik çapı min.
8
Delik derinliği
32
865 M8x30
Item no.
3483088
Length
30
Diameter
10
Delik çapı min.
11
Delik derinliği
41
865 M10x34
Item no.
3483096
Length
34
Diameter
12
Delik çapı min.
12
Delik derinliği
53
