Cable clip
Type 507
|Item no. 2327104
|EAN 4012195225911



Item no. / Type
2327104 / 507
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Kendiliğinden yapışan
Technical data
Dimensions
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Height | 7,1 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | evet |
|---|---|
| UV-resistant | hayır |
| Plastic-covered | hayır |
| Suitable in fire protection area | hayır |
| Number of cables/pipes | 10 |
| Version for | kapalı |
| Fastening type | Yapıştırma |
| Clamping range D, min. | 0 mm |
| Clamping range D, max. | 4 mm |
| Boyut | 200x15x7,1mm |
| Material | Polystyrene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0439 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Item no.
507
2327104
507
Item no.
2327104

