Cable gland, EX area, metric thread, black
Type VTEC EX M16 SW
|Item no. 2050315
|EAN 4012195594857



Item no. / Type
Vida dişi
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
Patlama tehlikesi olan alanlarda, ilgili yönetmeliklere uygun şekilde kullanılmasına yönelik cihaz ve koruma sistemleri için AT- tip test sertfikasına sahip kablo rakoru.
94/9/AT Yönetmeliği . AT-tip test sertifika nosu: PTB 99 ATEX 3112X ve ... 3113X.
Yüksek sızdırmazlık ihtiyaçları için geniş sızdırmazlık alanına sahip kör somunlu yapı tarzında sağlam kablo rakoru, çekme yükünü azaltmalı ve aşırı dönmeye karşı korumalı.
Kloropren/nitril kauçuk sızdırmazlık contası,
İç yan kenarlara yerleştirilen sızdırmaz lamellerden dolayı ayrıca bağlantı dişi contası gerekli değildir, VDE onaylı
5 bar'da koruma sınıfı IP 68.
94/9/AT Yönetmeliği . AT-tip test sertifika nosu: PTB 99 ATEX 3112X ve ... 3113X.
Yüksek sızdırmazlık ihtiyaçları için geniş sızdırmazlık alanına sahip kör somunlu yapı tarzında sağlam kablo rakoru, çekme yükünü azaltmalı ve aşırı dönmeye karşı korumalı.
Kloropren/nitril kauçuk sızdırmazlık contası,
İç yan kenarlara yerleştirilen sızdırmaz lamellerden dolayı ayrıca bağlantı dişi contası gerekli değildir, VDE onaylı
5 bar'da koruma sınıfı IP 68.
Technical data
Technical data
| Darbeye dayanıklı | hayır |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Cam elyafı takviyeli | hayır |
| Patlamaya karşı korumalı | evet |
| Çekme yükü azaltma imkanı | hayır |
| Koruma sınıfı | IP68 |
| Vida dişi | M16 x 1,5 |
| For Ex zone | yes |
| Thread type | Metric |
| Bend protection | hayır |
| With locknut | hayır |
| Sealing insert, multiple | hayır |
| Flat cable gland | hayır |
| Type of seal | Sealing ring |
| Splittable gland | hayır |
| For Ex zone gas | 1, 2 |
| For Ex zone dust | 21, 22 |
| Thread increase | 1,5 mm |
| Nominal thread size | 16 |
| Hexagonal corner dimension | 21 mm |
| Sızdırmazlık alanı D min. | 5 mm |
| Sızdırmazlık alanı D maks. | 8 mm |
| WAF | 19 |
| Version for | Düz |
| Vida dişi uzunluğu | 8 mm |
| Unstable torque | 2,75 Nm |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -10 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 40 °C |
| Boyut | M16 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
Dimensions
| Dimension G | M16 mm |
|---|---|
| Dimension L min. | 21 mm |
| Dimension L max. | 27 mm |
| Dimension L1 | 8 mm |
| Dimension L2 | 5 mm |
| Dimension E | 21 mm |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0363 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (3)
Certificates (1)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Vida dişi
Sealing insert, multiple
Colour
Item no.
VTEC EX M16 SW
M16 x 1,5
hayır
Black
2050315
VTEC EX M20 SW
M20 x 1,5
hayır
Black
2050323
VTEC EX M25 SW
M25 x 1,5
hayır
Black
2050331
VTEC EX M32 SW
M32 x 1,5
hayır
Black
2050358
VTEC EX M40 SW
M40 x 1,5
hayır
Black
2050366
VTEC EX M50 SW
M50 x 1,5
hayır
Black
2050374
VTEC EX M63 SW
M63 x 1,5
hayır
Black
2050382
Vida dişi
VTEC EX M16 SW
Item no.
2050315
Vida dişi
M16 x 1,5
Sealing insert, multiple
hayır
Colour
Black
VTEC EX M20 SW
Item no.
2050323
Vida dişi
M20 x 1,5
Sealing insert, multiple
hayır
Colour
Black
VTEC EX M25 SW
Item no.
2050331
Vida dişi
M25 x 1,5
Sealing insert, multiple
hayır
Colour
Black
VTEC EX M32 SW
Item no.
2050358
Vida dişi
M32 x 1,5
Sealing insert, multiple
hayır
Colour
Black
VTEC EX M40 SW
Item no.
2050366
Vida dişi
M40 x 1,5
Sealing insert, multiple
hayır
Colour
Black
VTEC EX M50 SW
Item no.
2050374
Vida dişi
M50 x 1,5
Sealing insert, multiple
hayır
Colour
Black
VTEC EX M63 SW
Item no.
2050382
Vida dişi
M63 x 1,5
Sealing insert, multiple
hayır
Colour
Black
