Cap nut cable gland, EMC, metric thread, nickel-plated
Type V-TEC VM12 EMV
|Item no. 2086203
|EAN 4012195655565




Item no. / Type
Vida dişi
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
IEC 423'e uygun metrik bağlantı dişine sahip yüksek sızdırmazlık ihtiyaçları için kör somunlu yapı tarzında sağlam EMC kablo rakoru. Sıkıştırma alanının tamamında çekme yükünü azaltma, aşırı dönmeye karşı koruma ve sızdırmazlık. Neopren conta. Poliamid sıkıştırma elemanı.Bağlantı dişlisine önceden monte edilmiş sızdırmazlık halkalı, DIN EN 50262 uyarınca VDE onaylı, 5 bar/1 saatte koruma sınıfı IP68. * Fiyatlar, Alman Elektrolitik Bakır fiyatına göre belirlenir.
Technical data
Technical data
| Darbeye dayanıklı | hayır |
|---|---|
| Halojen İçermez | hayır |
| Cam elyafı takviyeli | hayır |
| Çekme yükü azaltma imkanı | evet |
| Koruma sınıfı | IP68 |
| Vida dişi | M12 x 1,5 |
| For Ex zone | Yok |
| Thread type | Metric |
| Bend protection | hayır |
| With locknut | hayır |
| Sealing insert, multiple | hayır |
| Flat cable gland | hayır |
| Type of seal | Sealing ring |
| Sızdırmazlık alanı D min. | 3 mm |
| Sızdırmazlık alanı D maks. | 6 mm |
| WAF | 14 |
| Version for | Düz |
| Vida dişi uzunluğu | 5 mm |
| Unstable torque | 3,5 Nm |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -20 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 100 °C |
| Boyut | M12 |
| Surface | Nickel-plated |
| Material | Brass |
Dimensions
| Dimension L max. | 25 mm |
|---|---|
| Dimension L1 | 5 mm |
| Dimension L2 | 3 mm |
| Dimension L3 | 11,5 mm |
| Dimension E | 15,5 mm |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0455 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Accessories
Mounting accessories
Article
Type
Item no.
Amount
169 MSS M12
2091705
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece

Item no. 2091705
Locknut, metric thread with cutting teethType
169 MSS M12
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Certificates (1)
Product images (3)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Vida dişi
Sealing insert, multiple
Item no.
V-TEC VM12 EMV
M12 x 1,5
hayır
2086203
V-TEC VM16 EMV
M16 x 1,5
hayır
2086207
V-TEC VM20 EMV
M20 x 1,5
hayır
2086211
V-TEC VM25 EMV
M25 x 1,5
hayır
2086215
V-TEC VM32 EMV
M32 x 1,5
hayır
2086219
V-TEC VM40 EMV
M40 x 1,5
hayır
2086223
V-TEC VM50 EMV
M50 x 1,5
hayır
2086227
V-TEC VM63 EMV
M63 x 1,5
hayır
2086231
Vida dişi
V-TEC VM12 EMV
Item no.
2086203
Vida dişi
M12 x 1,5
Sealing insert, multiple
hayır
V-TEC VM16 EMV
Item no.
2086207
Vida dişi
M16 x 1,5
Sealing insert, multiple
hayır
V-TEC VM20 EMV
Item no.
2086211
Vida dişi
M20 x 1,5
Sealing insert, multiple
hayır
V-TEC VM25 EMV
Item no.
2086215
Vida dişi
M25 x 1,5
Sealing insert, multiple
hayır
V-TEC VM32 EMV
Item no.
2086219
Vida dişi
M32 x 1,5
Sealing insert, multiple
hayır
V-TEC VM40 EMV
Item no.
2086223
Vida dişi
M40 x 1,5
Sealing insert, multiple
hayır
V-TEC VM50 EMV
Item no.
2086227
Vida dişi
M50 x 1,5
Sealing insert, multiple
hayır
V-TEC VM63 EMV
Item no.
2086231
Vida dişi
M63 x 1,5
Sealing insert, multiple
hayır

