Cap nut cable gland, EMC spring contact, metric thread, nickel-plated
Type V-TEC VM16 EMV-K
|Item no. 2086165
|EAN 4012195655435




Item no. / Type
Vida dişi
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
IEC 423'e uygun metrik bağlantı dişine sahip yüksek sızdırmazlık ihtiyaçları için kör somunlu yapı tarzında sağlam EMC kablo rakoru.Rakor ile ekranlama örgüsü arasındaki temas, bir kontak yayı aracılığıyla sağlanır. Sıkıştırma alanının tamamında çekme yükünü azaltma, aşırı dönmeye karşı koruma ve sızdırmazlık.Neopren conta. Poliamid sıkıştırma elemanı. Bağlantı dişlisine önceden monte edilmiş O- sızdırmazlık halkalı, DIN EN 50262 uyarınca VDE onaylı, 5 bar/1 saatte koruma sınıfı IP68. * Fiyatlar, Alman Elektrolitik Bakır fiyatına göre belirlenir.
Technical data
Dimensions
| Length | 17 mm |
|---|---|
| Width | 19 mm |
| Height | 30 mm |
| Dimension D1 | 6 mm |
| Dimension L | 25 mm |
| Dimension G | M16x1,5 mm |
| Dimension L1 | 5 mm |
| Dimension L2 | 3 mm |
| Dimension L3 | 12,3 mm |
| Dimension E | 19 mm |
Technical data
| Darbeye dayanıklı | hayır |
|---|---|
| Halojen İçermez | hayır |
| Cam elyafı takviyeli | hayır |
| Çekme yükü azaltma imkanı | evet |
| Koruma sınıfı | IP68 |
| Vida dişi | M16 x 1,5 |
| For Ex zone | Yok |
| Bend protection | hayır |
| With locknut | hayır |
| Sealing insert, multiple | hayır |
| Flat cable gland | hayır |
| Type of seal | Sealing ring |
| Sızdırmazlık alanı D min. | 5 mm |
| Sızdırmazlık alanı D maks. | 9 mm |
| WAF | 17 |
| Version for | Düz |
| Vida dişi uzunluğu | 5 mm |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -20 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 100 °C |
| Boyut | M16 |
| Surface | Nickel-plated |
| Material | Brass |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0525 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Accessories
Mounting accessories
Article
Type
Item no.
Amount
169 MSS M16
2091709
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece

Item no. 2091709
Locknut, metric thread with cutting teethType
169 MSS M16
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Vida dişi
Sealing insert, multiple
Item no.
V-TEC VM16 EMV-K
M16 x 1,5
hayır
2086165
V-TEC VM20 EMV-K
M20 x 1,5
hayır
2086169
V-TEC VM25 EMV-K
M25 x 1,5
hayır
2086173
V-TEC VM32 EMV-K
M32 x 1,5
hayır
2086177
V-TEC VM40 EMV-K
M40 x 1,5
hayır
2086181
V-TEC VM50 EMV-K
M50 x 1,5
hayır
2086185
V-TEC VM63 EMV-K
M63 x 1,5
hayır
2086189
Vida dişi
V-TEC VM16 EMV-K
Item no.
2086165
Vida dişi
M16 x 1,5
Sealing insert, multiple
hayır
V-TEC VM20 EMV-K
Item no.
2086169
Vida dişi
M20 x 1,5
Sealing insert, multiple
hayır
V-TEC VM25 EMV-K
Item no.
2086173
Vida dişi
M25 x 1,5
Sealing insert, multiple
hayır
V-TEC VM32 EMV-K
Item no.
2086177
Vida dişi
M32 x 1,5
Sealing insert, multiple
hayır
V-TEC VM40 EMV-K
Item no.
2086181
Vida dişi
M40 x 1,5
Sealing insert, multiple
hayır
V-TEC VM50 EMV-K
Item no.
2086185
Vida dişi
M50 x 1,5
Sealing insert, multiple
hayır
V-TEC VM63 EMV-K
Item no.
2086189
Vida dişi
M63 x 1,5
Sealing insert, multiple
hayır


