Cap nut cable gland, metric thread, silver grey, long, nickel-plated
Type V-TEC VM LM12 MS
|Item no. 2086111
|EAN 4012195810254




Item no. / Type
Vida dişi
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
IEC 423'e uygun metrik bağlantı dişine sahip yüksek sızdırmazlık ihtiyaçları için kör somunlu yapı tarzında sağlam kablo rakoru. Sıkıştırma alanının tamamında çekme yükünü azaltma, aşırı dönmeye karşı koruma ve sızdırmazlık. Kalın gövde duvarları için kontra somun ile birlikte kullanılır. Neopren conta. Poliamid sıkıştırma elemanı. Bağlantı dişlisine önceden monte edilmiş contalı, DIN EN 50262 uyarınca VDE onaylı, 5 bar/1 saatte koruma sınıfı IP68.Uzun bağlantı dişlisi. * Fiyatlar, Alman Elektrolitik Bakır fiyatına göre belirlenir.
Technical data
Technical data
| Darbeye dayanıklı | hayır |
|---|---|
| Halojen İçermez | hayır |
| Cam elyafı takviyeli | hayır |
| Patlamaya karşı korumalı | hayır |
| Çekme yükü azaltma imkanı | evet |
| Koruma sınıfı | IP68 |
| Vida dişi | M12 x 1,5 |
| For Ex zone | Yok |
| Thread type | Metric |
| Bend protection | hayır |
| With locknut | hayır |
| Sealing insert, multiple | hayır |
| Flat cable gland | hayır |
| Type of seal | Sealing ring |
| Sızdırmazlık alanı D min. | 3 mm |
| Sızdırmazlık alanı D maks. | 6 mm |
| WAF | 14 |
| Version for | Düz |
| Vida dişi uzunluğu | 10 mm |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -20 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 100 °C |
| Boyut | M12 |
| Surface | Nickel-plated |
| Material | Brass |
Dimensions
| Dimension L max. | 20 mm |
|---|---|
| Dimension L1 | 10 mm |
| Dimension L2 | 3 mm |
| Dimension L3 | 11,5 mm |
| Dimension E | 15,5 mm |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0335 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Accessories
Mounting accessories
Article
Type
Item no.
Amount
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Certificates (1)
Product images (3)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Vida dişi
Sealing insert, multiple
Item no.
V-TEC VM LM12 MS
M12 x 1,5
hayır
2086111
V-TEC VM LM16 MS
M16 x 1,5
hayır
2086117
V-TEC VM LM20 MS
M20 x 1,5
hayır
2086123
V-TEC VM LM25 MS
M25 x 1,5
hayır
2086129
V-TEC VM LM32 MS
M32 x 1,5
hayır
2086135
V-TEC VM LM40 MS
M40 x 1,5
hayır
2086141
V-TEC VM LM50 MS
M50 x 1,5
hayır
2086147
V-TEC VM LM63 MS
M63 x 1,5
hayır
2086153
V-TEC VM LM75MS1
M75 x 1,5
hayır
2086156
V-TEC VM LM75MS2
M75 x 1,5
hayır
2086159
Vida dişi
V-TEC VM LM12 MS
Item no.
2086111
Vida dişi
M12 x 1,5
Sealing insert, multiple
hayır
V-TEC VM LM16 MS
Item no.
2086117
Vida dişi
M16 x 1,5
Sealing insert, multiple
hayır
V-TEC VM LM20 MS
Item no.
2086123
Vida dişi
M20 x 1,5
Sealing insert, multiple
hayır
V-TEC VM LM25 MS
Item no.
2086129
Vida dişi
M25 x 1,5
Sealing insert, multiple
hayır
V-TEC VM LM32 MS
Item no.
2086135
Vida dişi
M32 x 1,5
Sealing insert, multiple
hayır
V-TEC VM LM40 MS
Item no.
2086141
Vida dişi
M40 x 1,5
Sealing insert, multiple
hayır
V-TEC VM LM50 MS
Item no.
2086147
Vida dişi
M50 x 1,5
Sealing insert, multiple
hayır
V-TEC VM LM63 MS
Item no.
2086153
Vida dişi
M63 x 1,5
Sealing insert, multiple
hayır
V-TEC VM LM75MS1
Item no.
2086156
Vida dişi
M75 x 1,5
Sealing insert, multiple
hayır
V-TEC VM LM75MS2
Item no.
2086159
Vida dişi
M75 x 1,5
Sealing insert, multiple
hayır


