Cap nut cable gland, PG thread, long, nickel-plated
Type V-TEC L PG9 MS
|Item no. 2085739
|EAN 4012195840794




Item no. / Type
Vida dişi
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
Yüksek sızdırmazlık ihtiyaçları için geniş sızdırmazlık alanına sahip kör somunlu yapı tarzında kablo rakoru, Çekme yükünü azaltmalı ve aşırı dönmeye karşı korumalı DIN 40430'a uygun uzun Pg dişli bağlantı ile, kalın gövde duvarları için kontra somun ile birlikte kullanılır.
Poliamid ara bağlantı elemanı.
Kloropren/nitril kauçuk conta.
Bağlantı dişinde önceden monte edilmiş conta .
5 bar 1h'de koruma sınıfı IP 68.
DIN EN 62444 uyarınca test edilmiş ve onaylanmıştır.
Uzun bağlantı dişi ile.
* Fiyatlar, Alman Elektrolitik Bakır fiyatına göre belirlenir, bkz. Malzeme bilgileri.
Poliamid ara bağlantı elemanı.
Kloropren/nitril kauçuk conta.
Bağlantı dişinde önceden monte edilmiş conta .
5 bar 1h'de koruma sınıfı IP 68.
DIN EN 62444 uyarınca test edilmiş ve onaylanmıştır.
Uzun bağlantı dişi ile.
* Fiyatlar, Alman Elektrolitik Bakır fiyatına göre belirlenir, bkz. Malzeme bilgileri.
Technical data
Technical data
| Darbeye dayanıklı | hayır |
|---|---|
| Halojen İçermez | hayır |
| Cam elyafı takviyeli | hayır |
| Patlamaya karşı korumalı | hayır |
| Çekme yükü azaltma imkanı | evet |
| Koruma sınıfı | IP68 |
| Vida dişi | Pg 9 |
| For Ex zone | Yok |
| Thread type | PG |
| Bend protection | hayır |
| With locknut | hayır |
| Sealing insert, multiple | hayır |
| Flat cable gland | hayır |
| Type of seal | Sealing ring |
| Splittable gland | hayır |
| For Ex zone gas | Yok |
| For Ex zone dust | Yok |
| Nominal thread size | 9 |
| Sızdırmazlık alanı D min. | 4 mm |
| Sızdırmazlık alanı D maks. | 8 mm |
| WAF | 17 |
| Version for | Düz |
| Vida dişi uzunluğu | 10 mm |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -20 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 100 °C |
| Boyut | PG9 |
| Surface | Nickel-plated |
| Material | Brass |
Dimensions
| Dimension L max. | 22 mm |
|---|---|
| Dimension L1 | 10 mm |
| Dimension L2 | 3 mm |
| Dimension L3 | 14 mm |
| Dimension E | 18,9 mm |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0909 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Accessories
Mounting accessories
Article
Type
Item no.
Amount
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Vida dişi
Sealing insert, multiple
Item no.
V-TEC L PG9 MS
Pg 9
hayır
2085739
V-TEC L PG11 MS
Pg 11
hayır
2085747
V-TEC L PG13 MS
Pg 13,5
hayır
2085755
V-TEC L PG16 MS
Pg 16
hayır
2085763
V-TEC L PG21 MS
Pg 21
hayır
2085771
V-TEC L PG29 MS
Pg 29
hayır
2085798
V-TEC L PG48 MS
Pg 48
hayır
2085836
Vida dişi
V-TEC L PG9 MS
Item no.
2085739
Vida dişi
Pg 9
Sealing insert, multiple
hayır
V-TEC L PG11 MS
Item no.
2085747
Vida dişi
Pg 11
Sealing insert, multiple
hayır
V-TEC L PG13 MS
Item no.
2085755
Vida dişi
Pg 13,5
Sealing insert, multiple
hayır
V-TEC L PG16 MS
Item no.
2085763
Vida dişi
Pg 16
Sealing insert, multiple
hayır
V-TEC L PG21 MS
Item no.
2085771
Vida dişi
Pg 21
Sealing insert, multiple
hayır
V-TEC L PG29 MS
Item no.
2085798
Vida dişi
Pg 29
Sealing insert, multiple
hayır
V-TEC L PG48 MS
Item no.
2085836
Vida dişi
Pg 48
Sealing insert, multiple
hayır


