Cap nut cable gland, PG thread, nickel-plated
Type V-TEC PG7 MS
|Item no. 2085607
|EAN 4012195189916




Item no. / Type
Vida dişi
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
Yüksek sızdırmazlık ihtiyaçları için geniş sızdırmazlık alanına sahip kör somunlu yapı tarzında kablo rakoru, çekme yükünü azaltmalı ve aşırı dönmeye karşı korumalı. DIN 40430'a uygun uzun Pg dişli bağlantı ile, Poliamid ara bağlantı elemanı, Kloropren/nitril kauçuk conta, Bağlantı dişinde önceden monte edilmiş conta ile .
, DIN EN 62444. uyarınca test edilmiş ve onaylanmıştır, bağlantı dişi uzunluğu "normal", DIN 46320 standardına uygundur.
* Fiyatlar, Alman Elektrolitik Bakır fiyatına göre belirlenir, bkz. Malzeme bilgileri.
, DIN EN 62444. uyarınca test edilmiş ve onaylanmıştır, bağlantı dişi uzunluğu "normal", DIN 46320 standardına uygundur.
* Fiyatlar, Alman Elektrolitik Bakır fiyatına göre belirlenir, bkz. Malzeme bilgileri.
Technical data
Technical data
| Darbeye dayanıklı | hayır |
|---|---|
| Halojen İçermez | hayır |
| Cam elyafı takviyeli | hayır |
| Patlamaya karşı korumalı | hayır |
| Çekme yükü azaltma imkanı | evet |
| Koruma sınıfı | IP68 |
| Vida dişi | Pg 7 |
| For Ex zone | Yok |
| Thread type | PG |
| Bend protection | hayır |
| With locknut | hayır |
| Sealing insert, multiple | hayır |
| Flat cable gland | hayır |
| Type of seal | Sealing ring |
| Splittable gland | hayır |
| For Ex zone gas | Yok |
| For Ex zone dust | Yok |
| Nominal thread size | 7 |
| Sızdırmazlık alanı D min. | 2,5 mm |
| Sızdırmazlık alanı D maks. | 6,5 mm |
| WAF | 14 |
| Version for | Düz |
| Vida dişi uzunluğu | 5 mm |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -20 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 100 °C |
| Boyut | PG7 |
| Surface | Nickel-plated |
| Material | Brass |
Dimensions
| Dimension L max. | 20 mm |
|---|---|
| Dimension L1 | 5 mm |
| Dimension L2 | 3 mm |
| Dimension L3 | 12 mm |
| Dimension E | 15,5 mm |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0512 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Accessories
Mounting accessories
Article
Type
Item no.
Amount
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Product images (3)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Vida dişi
Sealing insert, multiple
Item no.
V-TEC PG7 MS
Pg 7
hayır
2085607
V-TEC PG9 MS
Pg 9
hayır
2085615
V-TEC PG11 MS
Pg 11
hayır
2085623
V-TEC PG13 MS
Pg 13,5
hayır
2085631
V-TEC PG16 MS
Pg 16
hayır
2085658
V-TEC PG21 MS
Pg 21
hayır
2085666
V-TEC PG29 MS
Pg 29
hayır
2085674
V-TEC PG36 MS
Pg 36
hayır
2085682
V-TEC PG42 MS
Pg 42
hayır
2085690
V-TEC PG48 MS
Pg 48
hayır
2085704
Vida dişi
V-TEC PG7 MS
Item no.
2085607
Vida dişi
Pg 7
Sealing insert, multiple
hayır
V-TEC PG9 MS
Item no.
2085615
Vida dişi
Pg 9
Sealing insert, multiple
hayır
V-TEC PG11 MS
Item no.
2085623
Vida dişi
Pg 11
Sealing insert, multiple
hayır
V-TEC PG13 MS
Item no.
2085631
Vida dişi
Pg 13,5
Sealing insert, multiple
hayır
V-TEC PG16 MS
Item no.
2085658
Vida dişi
Pg 16
Sealing insert, multiple
hayır
V-TEC PG21 MS
Item no.
2085666
Vida dişi
Pg 21
Sealing insert, multiple
hayır
V-TEC PG29 MS
Item no.
2085674
Vida dişi
Pg 29
Sealing insert, multiple
hayır
V-TEC PG36 MS
Item no.
2085682
Vida dişi
Pg 36
Sealing insert, multiple
hayır
V-TEC PG42 MS
Item no.
2085690
Vida dişi
Pg 42
Sealing insert, multiple
hayır
V-TEC PG48 MS
Item no.
2085704
Vida dişi
Pg 48
Sealing insert, multiple
hayır


