Cavity wall connection box
Type HV 100 KD
|Item no. 2003449
|EAN 4012195033011


Item no. / Type
2003449 / HV 100 KD
Height
50 mm
Giriş sayısı
20
for pipe diameter
20 mm
Smallest selling unit: 25 piece
25piece
piece
Description
Tesisat boşluklu duvar için bağlantı kutusu, adet , NYM kabloları, data kabloları ve borular Ø 20 mm için kırılıp açılabilir delikler, kapak ve kapak vidaları ile (beyaz),(VDE 0471/DIN 695 Bölüm 2-1'e uygun olarak aleve karşı dayanıklı, Test sıcaklığı 750 °C) , 7-35 mm plaka kalınlığı için. Sıra klemensler için standart rayların (C profil taşıma rayı ve taşıma rayı) montajı için uygundur, Koruma sınıfı .
According to IEC 60670-1, IEC 60670-22 and DIN 49073-1.
According to IEC 60670-1, IEC 60670-22 and DIN 49073-1.
Technical data
Dimensions
| Length | 105 mm |
|---|---|
| Width | 105 mm |
| Height | 50 mm |
Technical data
| Giriş şekli | NYM kabloları, data kabloları ve borular Ø 20 mm için kırılıp açılabilir delikler |
|---|---|
| Darbeye dayanıklı | hayır |
| Floor height, min. | 50 mm |
| Uygun olduğu plaka kalınlığı min. | 7 mm |
| Uygun olduğu plaka kalınlığı maks | 35 mm |
| Halojen İçermez | evet |
| Giriş sayısı | 20 |
| Arkadan giriş | evet |
| Koruma sınıfı | IP30 |
| Sealable | hayır |
| Maintain electrical functions | Yok |
| Type of housing penetration | Pre-marking |
| Ekranlamalı | hayır |
| for pipe diameter | 20 mm |
| With bolts | evet |
| Airtight | hayır |
| With nail strap | hayır |
| Support | Yok |
| Max. Conductor cross-section | 4 mm² |
| Anma kesiti min. | 2,5 mm² |
| Anma kesiti maks. | 4 mm² |
| Shape | Square |
| Equipment | Yok |
| Cover | Not transparent |
| Cover fastening | Screwed |
| Aleve dayanıklı | Acc. to VDE 0471/DIN 695 Part 2-1, test temperature 850°C |
| Boyut | 105x105x50 |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Orange |
| Rated voltage | 400 V |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0122 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (3)
Product images (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Height
Giriş sayısı
for pipe diameter
Item no.
HV 100 KD
50
20
20 mm
2003449
HV 100 KD
Item no.
2003449
Height
50
Giriş sayısı
20
for pipe diameter
20 mm
