Clamping piece FS
Type GKS 50 07 FS
|Item no. 6015263
|EAN 4012196421398



Item no. / Type
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
Clamp for fastening mesh cable trays.
Use on mesh cable trays with 50 x 100 mm grid only.
Technical data
Dimensions
| Length | 60 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
Technical data
| Paslanmaz çelik, mordanlı | no |
|---|---|
| Kafes kablo kanalı için uygun | yes |
| Kablo merdiveni için uygun | no |
| Kablo kanalı için uygun | no |
| Hole diameter | 7 mm |
| Ölçü | 60 x 40 |
| Boyut | 60x40 |
| Surface | Strip galvanized |
| Material | Steel |
| Colour | zinc |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|---|
| Packaging without plastic | yes |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,1091 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (4)
Instructions and Aid (3)
Product images (2)
3D data downloads (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Ölçü
Surface
Material
Item no.
GKS 50 07 FS
60 x 40
Strip galvanized
Steel
6015263
GKS 50 11 FS
60 x 40
Strip galvanized
Steel
6015276
GKS 50 07 FS
Item no.
6015263
Ölçü
60 x 40
Surface
Strip galvanized
Material
Steel
GKS 50 11 FS
Item no.
6015276
Ölçü
60 x 40
Surface
Strip galvanized
Material
Steel


