Cone cable gland, metric thread, cutting ring, nickel-plated
Type 162 MS M12
|Item no. 2083706
|EAN 4012196600793




Item no. / Type
Vida dişi
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
Altıgen ara destek parçasına sahip kablo rakoru, DIN 46320'ye uygun Form C4, DIN EN 60423 veya ISO 68'e uygun metrik bağlantı dişlisi. Çelik baskı bilezikleri, elektro galvaniz kaplama ve pasifize edilmiş. NR/SBR conta.
Koruma sınıfı: Bağlantı dişli conta ile IP 65, bağlantı dişli conta olmadan IP 54.
Kesilebilir contalı.
* Fiyatlar, Alman Elektrolitik Bakır fiyatına göre belirlenir.
Koruma sınıfı: Bağlantı dişli conta ile IP 65, bağlantı dişli conta olmadan IP 54.
Kesilebilir contalı.
* Fiyatlar, Alman Elektrolitik Bakır fiyatına göre belirlenir.
Technical data
Technical data
| Darbeye dayanıklı | hayır |
|---|---|
| Halojen İçermez | hayır |
| Cam elyafı takviyeli | hayır |
| Patlamaya karşı korumalı | hayır |
| Çekme yükü azaltma imkanı | hayır |
| Koruma sınıfı | IP65 |
| Vida dişi | M12 x 1,5 |
| For Ex zone | Yok |
| Thread type | Metric |
| Bend protection | hayır |
| With locknut | hayır |
| Sealing insert, multiple | hayır |
| Flat cable gland | hayır |
| Type of seal | Cuttable sealing ring |
| Sızdırmazlık alanı D min. | 5 mm |
| Sızdırmazlık alanı D maks. | 7 mm |
| Vida dişi uzunluğu | 7 mm |
| WAF 1 | 14 mm |
| WAF 2 | 13 mm |
| Boyut | M12 |
| Surface | Nickel-plated |
| Material | Brass |
Dimensions
| Dimension L | 15 mm |
|---|---|
| Dimension L max. | 15 mm |
| Dimension L1 | 7 mm |
| Dimension L2 | 16 mm |
| Dimension L3 | 2,5 mm |
| Dimension E | 15,5 mm |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,011 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Vida dişi
Item no.
162 MS M12
M12 x 1,5
2083706
162 MS M16
M16 x 1,5
2083712
162 MS M20
M20 x 1,5
2083716
162 MS M25
M25 x 1,5
2083720
162 MS M32
M32 x 1,5
2083724
162 MS M40
M40 x 1,5
2083728
162 MS M50
M50 x 1,5
2083732
162 MS M63
M63 x 1,5
2083736
Vida dişi
162 MS M12
Item no.
2083706
Vida dişi
M12 x 1,5
162 MS M16
Item no.
2083712
Vida dişi
M16 x 1,5
162 MS M20
Item no.
2083716
Vida dişi
M20 x 1,5
162 MS M25
Item no.
2083720
Vida dişi
M25 x 1,5
162 MS M32
Item no.
2083724
Vida dişi
M32 x 1,5
162 MS M40
Item no.
2083728
Vida dişi
M40 x 1,5
162 MS M50
Item no.
2083732
Vida dişi
M50 x 1,5
162 MS M63
Item no.
2083736
Vida dişi
M63 x 1,5

