Cone cable gland, metric thread, light grey
Type 106 M12 PS
|Item no. 2035316
|EAN 4012195464952




Item no. / Type
Vida dişi
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
Standart kablo rakoru Form A DIN 46320'ye uygun, IEC 423'e uygun metrik bağlantı dişli NR/SBR contaya sahip.
Koruma sınıfı: Bağlantı dişli conta ile IP 65, Bağlantı dişli conta olmadan IP54.
Darbeye dayanıklı
Koruma sınıfı: Bağlantı dişli conta ile IP 65, Bağlantı dişli conta olmadan IP54.
Darbeye dayanıklı
Technical data
Dimensions
| Length | 16,5 mm |
|---|---|
| Width | 16,5 mm |
| Height | 30 mm |
| Dimension D1 | 6,5 mm |
| Dimension D2 | 16,5 mm |
| Dimension D3 | 7 mm |
| Dimension G | M12x1,5 mm |
| Dimension L max. | 23 mm |
| Dimension L1 | 8 mm |
| Dimension L2 | 13 mm |
| Dimension L3 | 5 mm |
| Dimension L4 | 8,5 mm |
| Dimension D4 | 7 mm |
Technical data
| Darbeye dayanıklı | evet |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Cam elyafı takviyeli | hayır |
| Patlamaya karşı korumalı | hayır |
| Çekme yükü azaltma imkanı | hayır |
| Koruma sınıfı | IP65 |
| Vida dişi | M12 x 1,5 |
| For Ex zone | Yok |
| Thread type | Metric |
| Bend protection | hayır |
| With locknut | hayır |
| Sealing insert, multiple | hayır |
| Type of seal | Sealing ring |
| Splittable gland | hayır |
| For Ex zone gas | Yok |
| For Ex zone dust | Yok |
| Nominal thread size | 12 |
| Sızdırmazlık alanı D min. | 3,5 mm |
| Sızdırmazlık alanı D maks. | 6,5 mm |
| Version for | Düz |
| Vida dişi uzunluğu | 8 mm |
| WAF 1 | 15 mm |
| WAF 2 | 13 mm |
| Boyut | M12 |
| Material | Polystyrene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0202 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Vida dişi
Item no.
106 M12 PS
M12 x 1,5
2035316
106 M16 PS
M16 x 1,5
2035324
106 M 20 PS
M20 x 1,5
2035332
106 M 25 PS
M25 x 1,5
2035340
106 M 32 PS
M32 x 1,5
2035359
106 M 40 PS
M40 x 1,5
2035367
106 M 50 PS
M50 x 1,5
2035375
106 M 63 PS
M63 x 1,5
2035383
Vida dişi
106 M12 PS
Item no.
2035316
Vida dişi
M12 x 1,5
106 M16 PS
Item no.
2035324
Vida dişi
M16 x 1,5
106 M 20 PS
Item no.
2035332
Vida dişi
M20 x 1,5
106 M 25 PS
Item no.
2035340
Vida dişi
M25 x 1,5
106 M 32 PS
Item no.
2035359
Vida dişi
M32 x 1,5
106 M 40 PS
Item no.
2035367
Vida dişi
M40 x 1,5
106 M 50 PS
Item no.
2035375
Vida dişi
M50 x 1,5
106 M 63 PS
Item no.
2035383
Vida dişi
M63 x 1,5


