Cone cable gland, PG thread, cutting ring, nickel-plated
Type 162 MS PG11
|Item no. 2082500
|EAN 4012195187578



Item no. / Type
Vida dişi
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
Altıgen ara destek parçasına sahip kablo rakoru, DIN 46320'ye uygun Form C4, DIN 40430'a uygun PG bağlantı dişlisi. Çelik baskı bilezikleri, elektro galvaniz kaplama ve pasifize edilmiş.
NR/SBR conta.
Koruma sınıfı: Bağlantı dişli conta ile IP 65, bağlantı dişli conta olmadan IP 54.
Kesilebilir contalı.
* Fiyatlar, Alman Elektrolitik Bakır fiyatına göre belirlenir.
NR/SBR conta.
Koruma sınıfı: Bağlantı dişli conta ile IP 65, bağlantı dişli conta olmadan IP 54.
Kesilebilir contalı.
* Fiyatlar, Alman Elektrolitik Bakır fiyatına göre belirlenir.
Technical data
Technical data
| Darbeye dayanıklı | hayır |
|---|---|
| Halojen İçermez | hayır |
| Cam elyafı takviyeli | hayır |
| Patlamaya karşı korumalı | hayır |
| Çekme yükü azaltma imkanı | hayır |
| Koruma sınıfı | IP65 |
| Vida dişi | Pg 11 |
| For Ex zone | Yok |
| Thread type | PG |
| Bend protection | hayır |
| With locknut | hayır |
| Sealing insert, multiple | hayır |
| Flat cable gland | hayır |
| Type of seal | Cuttable sealing ring |
| Sızdırmazlık alanı D min. | 7,5 mm |
| Sızdırmazlık alanı D maks. | 11,5 mm |
| Vida dişi uzunluğu | 6 mm |
| WAF 1 | 20 mm |
| WAF 2 | 18 mm |
| Boyut | PG11 |
| Surface | Nickel-plated |
| Material | Brass |
Dimensions
| Dimension L | 17 mm |
|---|---|
| Dimension L max. | 17 mm |
| Dimension L1 | 6 mm |
| Dimension L2 | 11 mm |
| Dimension L3 | 3 mm |
| Dimension E | 22,2 mm |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0742 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Accessories
Mounting accessories
Article
Type
Item no.
Amount
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Vida dişi
Item no.
162 MS PG11
Pg 11
2082500
162 MS PG 9
Pg 9
2082519
162 MS PG13.5
Pg 13,5
2082527
162 MS PG16
Pg 16
2082543
162 MS PG21
Pg 21
2082578
162 MS PG29
Pg 29
2082594
162 MS PG36
Pg 36
2082616
162 MS PG 7
Pg 7
2082620
162 MS PG42
Pg 42
2082624
162 MS PG48
Pg 48
2082632
Vida dişi
162 MS PG11
Item no.
2082500
Vida dişi
Pg 11
162 MS PG 9
Item no.
2082519
Vida dişi
Pg 9
162 MS PG13.5
Item no.
2082527
Vida dişi
Pg 13,5
162 MS PG16
Item no.
2082543
Vida dişi
Pg 16
162 MS PG21
Item no.
2082578
Vida dişi
Pg 21
162 MS PG29
Item no.
2082594
Vida dişi
Pg 29
162 MS PG36
Item no.
2082616
Vida dişi
Pg 36
162 MS PG 7
Item no.
2082620
Vida dişi
Pg 7
162 MS PG42
Item no.
2082624
Vida dişi
Pg 42
162 MS PG48
Item no.
2082632
Vida dişi
Pg 48

