Cone cable gland, PG thread, light grey
Type 106 PG7
|Item no. 2036061
|EAN 4012195172093




Item no. / Type
Vida dişi
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
Standart kablo rakoru (Form A), DIN 46320'ye uygun NR/SBR conta.
DIN 40430'a uygun PG bağlantı dişlisi.
Koruma sınıfı: Bağlantı dişli conta ile IP 65, Bağlantı dişli conta olmadan IP 54.
Darbeye dayanıklı
DIN 40430'a uygun PG bağlantı dişlisi.
Koruma sınıfı: Bağlantı dişli conta ile IP 65, Bağlantı dişli conta olmadan IP 54.
Darbeye dayanıklı
Technical data
Dimensions
| Length | 16,5 mm |
|---|---|
| Width | 16,5 mm |
| Height | 30 mm |
| Dimension D1 | 6 mm |
| Dimension D2 | 16,5 mm |
| Dimension D3 | 8 mm |
| Dimension G | Pg7 mm |
| Dimension L max. | 23 mm |
| Dimension L1 | 7,75 mm |
| Dimension L2 | 13 mm |
| Dimension L3 | 5 mm |
| Dimension L4 | 8,5 mm |
| Dimension D4 | 7,5 mm |
Technical data
| Darbeye dayanıklı | hayır |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Cam elyafı takviyeli | hayır |
| Patlamaya karşı korumalı | hayır |
| Çekme yükü azaltma imkanı | hayır |
| Koruma sınıfı | IP65 |
| Vida dişi | Pg 7 |
| For Ex zone | Yok |
| Thread type | PG |
| Bend protection | hayır |
| With locknut | hayır |
| Sealing insert, multiple | hayır |
| Type of seal | Sealing ring |
| Splittable gland | hayır |
| For Ex zone gas | Yok |
| For Ex zone dust | Yok |
| Nominal thread size | 7 |
| Sızdırmazlık alanı D min. | 3,5 mm |
| Sızdırmazlık alanı D maks. | 6,5 mm |
| Version for | Düz |
| Vida dişi uzunluğu | 8 mm |
| WAF 1 | 15 mm |
| WAF 2 | 13 mm |
| Boyut | PG7 |
| Material | Polystyrene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0132 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (3)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Vida dişi
Item no.
106 PG7
Pg 7
2036061
106 PG9
Pg 9
2036096
106 PG11
Pg 11
2036118
106 PG13.5
Pg 13,5
2036134
106 PG16
Pg 16
2036169
106 PG21
Pg 21
2036215
106 PG29
Pg 29
2036290
106 PG36
Pg 36
2036363
106 PG42
Pg 42
2036428
106 PG48
Pg 48
2036487
Vida dişi
106 PG7
Item no.
2036061
Vida dişi
Pg 7
106 PG9
Item no.
2036096
Vida dişi
Pg 9
106 PG11
Item no.
2036118
Vida dişi
Pg 11
106 PG13.5
Item no.
2036134
Vida dişi
Pg 13,5
106 PG16
Item no.
2036169
Vida dişi
Pg 16
106 PG21
Item no.
2036215
Vida dişi
Pg 21
106 PG29
Item no.
2036290
Vida dişi
Pg 29
106 PG36
Item no.
2036363
Vida dişi
Pg 36
106 PG42
Item no.
2036428
Vida dişi
Pg 42
106 PG48
Item no.
2036487
Vida dişi
Pg 48


