Cone cable gland, PG thread, light grey
Type 106+PG09 MG LGR
|Item no. 2038430
|EAN 4012196688722




Item no. / Type
Vida dişi
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
Standart kablo rakoru (Form A), DIN 46320'ye uygun NR/SBR tekli conta ile DIN 40430'a uygun Pg dişli bağlantı ile
.
Darbeye dayanıklı
.
Darbeye dayanıklı
Technical data
Dimensions
| Dimension D2 | 21,5 mm |
|---|---|
| Dimension D3 | 10,2 mm |
| Dimension L min. | 5 mm |
| Dimension L max. | 25 mm |
| Dimension L1 | 8 mm |
| Dimension L2 | 14 mm |
| Dimension L3 | 5 mm |
| Dimension L4 | 9 mm |
| Dimension D4 | 10,2 mm |
| Dimension E3 | 24 mm |
Technical data
| Darbeye dayanıklı | hayır |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Cam elyafı takviyeli | hayır |
| Patlamaya karşı korumalı | hayır |
| Çekme yükü azaltma imkanı | hayır |
| Koruma sınıfı | IP65 |
| Vida dişi | Pg 9 |
| For Ex zone | Yok |
| Thread type | PG |
| Bend protection | hayır |
| With locknut | hayır |
| Sealing insert, multiple | hayır |
| Type of seal | Sealing ring |
| Splittable gland | hayır |
| For Ex zone gas | Yok |
| For Ex zone dust | Yok |
| Nominal thread size | 9 |
| Sızdırmazlık alanı D min. | 4,5 mm |
| Sızdırmazlık alanı D maks. | 7 mm |
| Ölçü E1 (mm) | 21,5 mm |
| Dimension E2 | 10,2 mm |
| Version for | Düz |
| WAF 1 | 19 mm |
| WAF 2 | 16 mm |
| WAF 3 | 22 mm |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -20 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 65 °C |
| Boyut | PG9 |
| Material | Polystyrene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0213 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Vida dişi
Item no.
106+PG09 MG LGR
Pg 9
2038430
106+PG11 MG LGR
Pg 11
2038432
106+PG13 MG LGR
Pg 13,5
2038434
106+PG16 MG LGR
Pg 16
2038436
106+PG21 MG LGR
Pg 21
2038438
106+PG29 MG LGR
Pg 29
2038440
106+PG36 MG LGR
Pg 36
2038442
106+PG42 MG LGR
Pg42
2038444
106+PG48 MG LGR
Pg 48
2038446
Vida dişi
106+PG09 MG LGR
Item no.
2038430
Vida dişi
Pg 9
106+PG11 MG LGR
Item no.
2038432
Vida dişi
Pg 11
106+PG13 MG LGR
Item no.
2038434
Vida dişi
Pg 13,5
106+PG16 MG LGR
Item no.
2038436
Vida dişi
Pg 16
106+PG21 MG LGR
Item no.
2038438
Vida dişi
Pg 21
106+PG29 MG LGR
Item no.
2038440
Vida dişi
Pg 29
106+PG36 MG LGR
Item no.
2038442
Vida dişi
Pg 36
106+PG42 MG LGR
Item no.
2038444
Vida dişi
Pg42
106+PG48 MG LGR
Item no.
2038446
Vida dişi
Pg 48

