Cone cable gland, PG thread, strain relief, nickel-plated
Type 159 MS PG 7
|Item no. 2046075
|EAN 4012195181811



Item no. / Type
Vida dişi
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
Sıkıştırma vidasında mevcut merkezi etkili enine çekme yükünü azaltma askılı kablo rakoru, yuvarlatılmış sıkıştırma vidası sayesinde hareketli kabloların bükülmesi önlenir.DIN 40430'a uygun PG vida dişli bağlantılı. Çelik baskı bilezikleri, elektro galvaniz kaplama ve pasifize edilmiş.
NR/SBR conta.
Koruma sınıfı: Bağlantı dişli conta ile IP 65, Bağlantı dişli conta olmadan IP 54.
Altıgen ara destek parçasına sahip (DIN 46320 uyarınca Form C4'e benzer).
* Fiyatlar, Alman Elektrolitik Bakır fiyatına göre belirlenir.
NR/SBR conta.
Koruma sınıfı: Bağlantı dişli conta ile IP 65, Bağlantı dişli conta olmadan IP 54.
Altıgen ara destek parçasına sahip (DIN 46320 uyarınca Form C4'e benzer).
* Fiyatlar, Alman Elektrolitik Bakır fiyatına göre belirlenir.
Technical data
Technical data
| Darbeye dayanıklı | hayır |
|---|---|
| Halojen İçermez | hayır |
| Cam elyafı takviyeli | hayır |
| Patlamaya karşı korumalı | hayır |
| Çekme yükü azaltma imkanı | evet |
| Koruma sınıfı | IP54 |
| Vida dişi | Pg 7 |
| For Ex zone | Yok |
| Thread type | PG |
| Bend protection | hayır |
| With locknut | hayır |
| Sealing insert, multiple | hayır |
| Flat cable gland | hayır |
| Type of seal | Sealing ring |
| Sızdırmazlık alanı D min. | 5 mm |
| Sızdırmazlık alanı D maks. | 7 mm |
| WAF | 14 |
| Vida dişi uzunluğu | 5 mm |
| WAF 1 | 14 mm |
| WAF 2 | 16 mm |
| Boyut | PG7 |
| Surface | Nickel-plated |
| Material | Brass |
Dimensions
| Dimension L max. | 22 mm |
|---|---|
| Dimension L1 | 5 mm |
| Dimension L2 | 10 mm |
| Dimension L3 | 9,3 mm |
| Dimension E | 17,5 mm |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0489 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Accessories
Mounting accessories
Article
Type
Item no.
Amount
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Vida dişi
Item no.
159 MS PG 7
Pg 7
2046075
159 MS PG 9
Pg 9
2046091
159 MS PG11
Pg 11
2046113
159 MS PG13.5
Pg 13,5
2046121
159 MS PG16
Pg 16
2046164
159 MS PG21
Pg 21
2046210
159 MS PG29
Pg 29
2046296
159 MS PG36
Pg 36
2046369
159 MS PG42
Pg 42
2046423
159 MS PG48
Pg 48
2046482
Vida dişi
159 MS PG 7
Item no.
2046075
Vida dişi
Pg 7
159 MS PG 9
Item no.
2046091
Vida dişi
Pg 9
159 MS PG11
Item no.
2046113
Vida dişi
Pg 11
159 MS PG13.5
Item no.
2046121
Vida dişi
Pg 13,5
159 MS PG16
Item no.
2046164
Vida dişi
Pg 16
159 MS PG21
Item no.
2046210
Vida dişi
Pg 21
159 MS PG29
Item no.
2046296
Vida dişi
Pg 29
159 MS PG36
Item no.
2046369
Vida dişi
Pg 36
159 MS PG42
Item no.
2046423
Vida dişi
Pg 42
159 MS PG48
Item no.
2046482
Vida dişi
Pg 48

