Connection thread sealing ring, PG
Type 107 F PG7 PE
|Item no. 2030071
|EAN 4012195168195




Item no. / Type
Dimension D1
Dimension D2
Dimension t
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Bağlantı dişi contası DIN 46320 uygun kısım 9'a benzerdir. Ölçü, malzemeye ve işleve bağlı olarak kısmen farklılık gösterebilir.
DIN 40430'a uygun Pg bağlantı dişine sahip bütün plastik kablo rakorları için uydundur. Contaların iç çapları, contaların, rakorlara yerinden çıkmayacak şekilde önceden takılabilmesi sağlanacak şekilde tasarlanmıştır.
DIN 40430'a uygun Pg bağlantı dişine sahip bütün plastik kablo rakorları için uydundur. Contaların iç çapları, contaların, rakorlara yerinden çıkmayacak şekilde önceden takılabilmesi sağlanacak şekilde tasarlanmıştır.
Technical data
Dimensions
| Dimension D1 | 16,5 mm |
|---|---|
| Dimension D2 | 12,1 mm |
| Dimension t | 1,6 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | evet |
|---|---|
| Inner diameter | 12,1 mm |
| External diameter | 16,5 mm |
| Screw for PG thread dimension | 7 |
| Version for | Flat sealing ring |
| Kalınlık | 1,6 mm |
| Boyut | PG7 |
| Material | Polyethylene |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0018 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (2)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Dimension D1
Dimension D2
Dimension t
Item no.
107 F PG7 PE
16,5
12,1
1,6
2030071
107 F PG9 PE
19
14,7
1,6
2030098
107 F PG11 PE
23
18
1,8
2030101
107 F PG13.5 PE
25
19,8
1,8
2030136
107 F PG16 PE
27
21,8
1,8
2030160
107 F PG21 PE
34
27,5
2,2
2030217
107 F PG29 PE
44
36,2
2,2
2030292
107 F PG36 PE
55,5
46,2
2,7
2030365
107 F PG48 PE
69,5
58,5
3,2
2030489
Dimension D1
Dimension D2
Dimension t
107 F PG7 PE
Item no.
2030071
Dimension D1
16,5
Dimension D2
12,1
Dimension t
1,6
107 F PG9 PE
Item no.
2030098
Dimension D1
19
Dimension D2
14,7
Dimension t
1,6
107 F PG11 PE
Item no.
2030101
Dimension D1
23
Dimension D2
18
Dimension t
1,8
107 F PG13.5 PE
Item no.
2030136
Dimension D1
25
Dimension D2
19,8
Dimension t
1,8
107 F PG16 PE
Item no.
2030160
Dimension D1
27
Dimension D2
21,8
Dimension t
1,8
107 F PG21 PE
Item no.
2030217
Dimension D1
34
Dimension D2
27,5
Dimension t
2,2
107 F PG29 PE
Item no.
2030292
Dimension D1
44
Dimension D2
36,2
Dimension t
2,2
107 F PG36 PE
Item no.
2030365
Dimension D1
55,5
Dimension D2
46,2
Dimension t
2,7
107 F PG48 PE
Item no.
2030489
Dimension D1
69,5
Dimension D2
58,5
Dimension t
3,2

