Construction and suspension profile FESP Q BK
Type FESP Q 50 5 BK
|Item no. 7104367
|EAN 4012196239719



Item no. / Type
7104367 / FESP Q 50 5 BK
Length
3000 mm
Plate thickness
5 mm
Smallest selling unit: 3 m
3m
m
Description
Flat iron profile with slots to create suspensions and support constructions.
Technical data
Dimensions
| Length | 3000 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 5 mm |
Technical data
| Plate thickness | 5 mm |
|---|---|
| Profile shape | Flat profile |
| Boyut | 50x3000x5 |
| Surface | Bright |
| Material | Steel |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 3,8826 kg CO2e / 1 Meter |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (3)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Plate thickness
Item no.
FESP Q 50 5 BK
3000
5
7104367
FESP Q 50 5 BK
Item no.
7104367
Length
3000
Plate thickness
5


