Cover for add-on tee FS
Type LAAD 200 R3 FS
|Item no. 6226310
|EAN 4012196536313



Item no. / Type
Width
Plate thickness
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Cover with turn buckles for covering add-on tee with welded rungs.
Technical data
Dimensions
| Width | 200 mm |
|---|---|
| Dimension B | 200 mm |
Technical data
| Wide-span version | no |
|---|---|
| Paslanmaz çelik, mordanlı | no |
| Plate thickness | 1 mm |
| Material thickness | 1 mm |
| Kablo merdiveni için uygun | yes |
| Kablo kanalı için uygun | no |
| Fastening type | Sash lock |
| Boyut | B200 |
| Surface | Strip galvanized |
| Material | Steel |
| Colour | zinc |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 7,0253 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (4)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Width
Plate thickness
Item no.
LAAD 200 R3 FS
200
1
6226310
LAAD 300 R3 FS
300
1
6226312
LAAD 400 R3 FS
400
1
6226314
LAAD 500 R3 FS
500
1,25
6226316
LAAD 600 R3 FS
600
1,25
6226318
Width
Plate thickness
LAAD 200 R3 FS
Item no.
6226310
Width
200
Plate thickness
1
LAAD 300 R3 FS
Item no.
6226312
Width
300
Plate thickness
1
LAAD 400 R3 FS
Item no.
6226314
Width
400
Plate thickness
1
LAAD 500 R3 FS
Item no.
6226316
Width
500
Plate thickness
1,25
LAAD 600 R3 FS
Item no.
6226318
Width
600
Plate thickness
1,25


